Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web


 
Máme výsledky soutěže o nej fandu Vinařů
 
Právě jsme definitivně ukončili naší velkou soutěž o největšího fanouška Vinařů. Ve finále je soutěž, která odstartovala 1. února. Jsme rádi, že vás tato hra bavila, trhali jsme velké rekordy. Malá statistika: Do prvního kola naší soutěže se zapojilo nejvíce soutěžících, a to přesně 168 soutěžících. Celkem když počítáme všech 5 kol naší soutěže + bonusové kolo tak se zapojilo neuvěřitelných 203 soutěžících. Společně jste pak všichni nasbírali 2049 bodů. A malá informace na závěr, do všech pěti kol naší soutěže se zapojili ze všech soutěžících jen dva soutěžící, ostatní vždy jeden či dvě kola vynechali. Moc vám děkuji, vážím si toho a jsem rád že vás tato soutěž bavila.
 
Ale to stále není vše. Sice jste se zabavili a užili si únor a březen s naším fanwebem v době nevysílání Vinařů, ale kromš zábavy šlo i o výhru. Tu nám poskytla produkce seriálu Vinaři, která s námi spolupracuje a vždy nám do našich soutěží něco dá. Tentokrát se hrálo o tři knížky k druhé řadě Vinařů. A kdo tedy vyhrává? 
 
Vítězem se stává...
 
1. místo - Kuba - nasbíral 53 bodů
2. místo - Andrea - nasbírala 42 bodů
3. místo - Vojta - nasbíral 40 bodů
 
Kdo nevyhrál, tak nezoufejte, šlo také o tu zábavu a věřím, že tu jste si užili. Všem výhercům gratuluji a těm poraženým jen vzkazuji, nezoufejte, třeba se potkáme při podobné soutěži opět za rok....

Velká soutěž o největšího fanouška Vinařů

PRAVIDLA:

Soutěž o největšího fanouška Vinařů, je soutěž ve které budeme jak už název napovídá hledat toho nej fandu Vinařů, myslíte si že víte o vašem oblíbeném seriálu všechno? Že vás nepřekvapí zákeřné otázky, na které budete muset hledat odpovědi či jiné hry? Pak je tato soutěž určena přímo pro vás. 

Celá soutěž se bude skládat ze čtyř soutěžních týdnů, každý týden bude probíhat jiná hra, např...
1. týden - test - klasický test, kde budete mít několik otázek a tři možnosti odpovědi
2. týden - doplňovačka - bude probíhat podobně jako test, bude třeba pět otázek, akorát tentokrát bez žádné možnosti, a vaším úkolem bude rovnou napsat správnou odpověď
3. týden - otázky z epizod - bude zase několik otázek, např. deset a každá bude vyloženě ohledně jednotlivých epizod. (Př. Jakou barvu trička má Buddy, kdy jde na rande s Julií?). Stejně jako u testu i zde budete moc vybírat z možností, kdo by chtěl mohl by si správnou odpověď najít, kdo ne, tak si jen tipne
4. týden - patří k sobě - a jako poslední část si dáme menší hru na odlehčení, zde budete mít několik postav z Vinařů a k nim budete muset přiřadit nějakou věc, která danou postavu charakterizuje (např. Fuksa - koza Terezka)
5. týden - víno - rozhodli jsme se, přidat do naší soutěže ještě jednu část. Dosud jste museli všechno "vědět" ale nyní to bude především o tipování, vaším úkolem bude vybrat si dvě čísla která budou obsahovat určitý počet bodů. Kdo bude mít štěstí může získat až devět bodů, smolaři získají třeba jen jeden bod. 

Kromě toho, že se zabavíte tak budete moc i něco vyhrát. Vyhraje ten, kdo bude mít na konci soutěže nejvíce správných odpovědí za všechny týdny dohromady. Celá soutěž bude jen tak pro zábavu a pro připomenutí seriálu Vinaři, který se v současné době nevysílá.

o co hrajeme?

Díky produkci seriálu Vinaři, hlavně díky PR manažerce seriálu Vinaři Pavle Freij, budeme i v této soutěži hrát o ceny, a to velmi zajímavé. Ti nejlepší z vás získají knížku k druhé řadě Vinařů. Všem z Vinařů děkujeme.

TOPlist