Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web


Soutěž o největšího fanouška Vinařů odstartovala úspěchem, děkujeme

Děkuju, všem moc děkuju. Velké díky patří vám. Včera jsme odstartovali naší novou soutěž o největšího fanouška seriálu Vinaři, čekal jsem že se pár lidí zapojí, ale nečekal jsem žádné velké haló, zvlášť nyní když se Vinaři nevysílají. Ale takový velký úspěch jsem určitě nečekal a jsem moc rád. 

Včerejší start se opravdu podařil. Do prvního soutěžního týdne, ve kterém je pro všechny velké fandy Vinařů připraven test se zapojilo už přes 120 soutěžících a stále to roste (ještě nejsme u konce, konec prvního kola je v neděli ve 20 hodin). Určitě se i vy tedy zapojte a budete moc vyhrát ceny s Vinaři.

2.2. / Vojta /

 


Tak to tady ještě nebylo. Náš web pořádal již několik soutěží, pochlubit se můžeme například soutěží Miss a Missák, Valentýnský pár, ve které jsme hledali nejkrásnější pár z Vinařů nebo soutěž Nej postava, kde již druhým rokem hledáme nejlepší postavu, tato soutěž je u vás velmi oblíbená. A zapomenout nesmíme ani na naší vánoční soutěž, ve které jsme poprvé hráli i o ceny - sadu DVD první řady Vinařů.

Teď je tady úplně nová soutěž, ve které budete mít hlavní roli vy, fanoušci seriálu Vinaři. V naší připravované soutěži která ještě nemá ani název totiž budeme hledat nej fandu Vinařů, jak přesně ale soutěž bude probíhat a kdy odstartuje to si zatím necháme pro sebe. Určitě nás sledujte, soutěž startuje během měsíce února.


Návštěvnost Fanwebu po skončení Vinařů? Vynikající...

Věděl jsem, že návštěvnost našeho webu po skončení Vinařů klesne, netušil jsem ale že o tolik ne. A jsem mile překvapen. Zatímco na konci první řady Vinařů návštěvnost klesla sotva na 20 návštěv za týden, nyní po skončení té druhé řady je to jiné. Návštěvnost je aktuálně cca. 50-100 návštěv za den, za což vám moc děkuju.

A co stojí za tak vysokou návštěvností i po skončení seriálu? Především informace o tom, že již od tohoto čtvrtka se bude reprízovat první řada. Fanoušci tak chodí na náš web stále. Určitě nám zachovejte svou přízeň i nadále, rozhodně se máte na co těšit.

5.1. / Vojta /


Od září až do prosince jsme hledali na našem webu nejlepší postavu Vinařů. Vše začalo duely, kde se vždy proti sobě utkali tři postavy a jen dvě z nich postoupili do semifinále. Díky semifinálovým kolům jsme poznali osmičku finalistů. Ze tří finálových kol a jednoho velkého finále pak vzešla jedna jediná postava, která se může pyšnit tím titulem nejlepší postavy seriálu Vinaři. Pojďte se společně s námi podívat na to, jak se osmičce nejlepších dařilo ve finále.

1. finálové kolo

1. místo - Miroslav Tomica (12 hlasů)
2. místo - Jana Hamplová (10 hlasů)
3. místo - František Vlček (10 hlasů)
4. místo - Klára Hamplová (9 hlasů)
5. místo - Julie Vlčková (8 hlasů)
6. místo - Bedřich Pavlíček (6 hlasů)
7. místo - Jakub Hřebec (3 hlasy)
8. místo - Hedvika Taušová (2 hlasy)

2. finálové kolo

1. místo - František Vlček (25 hlasů)
2. místo - Miroslav Tomica (16 hlasů)
3. místo - Jana Hamplová (9 hlasů)
4. místo - Klára Hamplová (8 hlasů)

3. finálové kolo

1. místo - František Vlček (23 hlasů)
2. místo - Jana Hamplová (13 hlasů)
3. místo - Miroslav Tomica (12 hlasů)

Velké finále

1. místo - František Vlček (30 hlasů)
2. místo - Jana Hamplová (20 hlasů)

Všem kteří se zapojili do druhého ročníku moc děkuji. Jsem rád, že se vám i letos soutěž líbila a kdo ví, co nás potká příští rok, třeba budeme hledat už třetí nejlepší postavu. Na závěr se můžete podívat na přehled dvou nejlepších postav, které jsme díky naší soutěži už našli.

 

1. ročník (rok 2014) - Julie Vlčková
2. ročník (rok 2015) - František Vlček

26.12. / Vojta /


Přejeme vám krásné a veselé Vánoce

Vážení fanoušci, návštěvníci a čtenáři našeho webu. Nekrásnější den v roce je tady. Chtěl bych vám moc za celý web popřát krásné prožití vánočních svátků, hodně štěstí, zdraví a úspěchů v osobním i pracovním životě. Přeji vám, ať se vám splní vše co si přejete a ať dneska večer najdete pod stromečkem to co jste si přáli, a pokud to nebude podle vašich představ, tak nezapomeňte, že nejdůležitější je to, že jsme všichni spolu.

Užívejte si Štědrého dne naplno, třeba u nějaké pěkné pohádky nebo třeba u Vinařů, všechny díly si totiž můžete připomenout na Prima Play. Dále bych chtěl poděkovat všem našim fanouškům za vaši přízeň a zápal, se kterým jste mě podporovali při tvoření tohoto fanwebu. Moc si toho vážím protože web dělám pro vás. Díky.
Ještě jednou vám tedy přeju krásný Štědrý den. :)

24.12. / Vojta /


Druhá řada Vinařů je u konce, jaký díl vás bavil nejvíce?

Jak jsme slíbili tak také plníme, protože sliby se mají plnit nejen o Vánocích. Přinašíme vám výsledky druhé ankety, ve které jste mohli hlasovat o nej epizodu druhé řady Vinařů. A jak to dopadlo? Přišlo celkem rekordních 126 hlasů, které si rozebralo 16 epizod této řady. 

Nejvíce hlasů dostal čtrnáctý díl Loupež, ve kterém jsme mohli vidět velkou vinařskou loupež a Waldemara v hlavní roli. Hned za tímto dílem skončil vůbec poslední díl Vinařů, byl to jeden z nejkrásnějších dílů, završil se jak celý seriál tak příběhy druhé řady. Viděli jsme vyvrcholení velké sázky i mnohá životní rozhodnutí.

A jak skončili ostatní epizody? Na to se můžete podívat v anketě hned pod tímto článkem. Tímto bychom vám chtěli moc poděkovat za vaši přízeň při sledování Vinařů.

14.12. / Vojta /


Výsledky ankety fanwebu o nej díl Vinařů, který díl vyhrál?

Před několika týdny jsme na náš web dali dvě ankety, ve kterých jste se měli vyjádřit o tom, která epizoda seriálu Vinaři je ta nejlepší. Ta která se vám líbila ze všech nejvíce. Jedna anketa obsahovala všech šestnáct epizod první řady Vinařů a ta druhá šestnáct epizod druhé řady. A dnes vám přinášíme výsledky té první ankety.

Celkem přišlo 87 hlasů, které si rozdělilo všech 16 epizod první řady Vinařů. A jak to celé dopadlo? Tak jen namátkově. Nejvíce hlasů dostal třináctý díl s názvem Tour de Burčák, ve které se konal velký vinařský závod na kolech a ve kterém se dali dohromady Fuksa s Jiřinou. Za ním skončil díl druhý, kdy do Křetic přijeli Kladeňáci. Jak skončili ostatní epizody se můžete podívat v anketě.

 

Výsledky ankety o nej díl druhé řady Vinařů vám přineseme už za týden.

7.12. / Vojta /


Blíží se konec Vinařů, co bude s naším webem dál?

Ano je to tak, velké finále druhé řady Vinařů se opravdu již blíží, do konce zbývá týden a pár hodin, po té se s našimi oblíbenými hrdiny rozloučíme. Jak to ale bude s naším webem? Bude fungovat i po skončení seriálu? Už teď vám můžeme slíbit, že náš fanweb Vinařů bude nějaký ten čas po skončení Vinařů fungovat, jak dlouho ale, to vám nepovíme. Určitě ale nějaký ten den, týden či měsíc určitě.

A co pro vás chystáme? Těšit se můžete na speciální vzpomínkové články o Vinařích, oslavíme společně s vybranými herci jejich jubilejní narozeniny a oslavíme také naše narozeniny. Určitě tak s vámi budeme do června roku 2016. A už brzy vám přineseme exkluzivní vyjádření od produkce seriálu Vinaři o tom, jestli bude třetí řada Vinařů.

6.12. / Vojta /


Osmička finalistů soutěže Nej postava 2 je na světě

Naše podzimní soutěž Nej postava 2 se dostala do poslední fáze, kterou je finále. Je tedy na čase malá rekapitulace. Vše odstartovalo 11. září, kdy v nominacích zvítězilo 30 postav, které postoupily do další fáze soutěže, do duelů, aby poté do semifinále postoupilo jen 18 nejlepších postav. A dnes tady máme osmičku finalistů. Těchto osm finalistů se probojovalo přes duely do semifinále až do samotného finále.

A kdo celou soutěž vyhraje? To se dozvíme těsně před Vánocemi, to budeme vědět jméno nej postavy druhé řady seriálu Vinaři. Dnes startuje první finálové kolo, na jehož konci zůstane z osmičky finalistů už jen čtyři finalisti, čtyři z těch kteří získají nejméně hlasů vypadávají. Tak určitě hlasujte ve finále a rozhodujte.

Nyní se podívejte, kdo se probojoval až do finále a bude usilovat o titul "nej" postava...

Klára Hamplová / Miroslav Tomica / Julie Vlčková / Bedřich Pavlíček / Jana Hamplová / Jakub Hřebec / Hedvika Taušová / František Vlček

14.11. / Vojta /


Krásné video o faráři Tomicovi a Janě Hamplové

Podívejte se na jedno video, které vytvořila jedna z fanynek seriálu Vinaři. Na videu můžete vidět faráře Tomicu a Janu Hamplovou. Video je opravdu krásné a mi se o něj s vámi musíme podělit.

A připomínáme, že pro faráře Tomicu a Janu Hamplovou můžete hlasovat v naší anketě Kdo s koho, ve které nás zajíma váš názor na to, jestli spolu budou tihle dva tvořit pár. Výsledky jsou hodně zajímavé a vy se je dozvíte na konci Vinařů, případně podle toho jak to mezi bude dál.

1.11. / Vojta /


Máme 30 000 návštěv, všem moc děkujeme

Je to tady! Dnes, tedy v pátek 30. října těsně pár minut po půlnoci došlo na našem webu k rekordu. Pokud se podíváme na počítadlo návštěvnosti v dolním rohu našeho webu, tak si tam můžete přečíst několik čísel.

Kromě počtu návštěvníků za dnešní den, kolik návštěvníků je právě online zde najdete třeba i celkový počet návštěv. A právě toto číslo nyní zaznamenalo velký úspěch. Dnes se totiž celkový počet návštěv přehoupl přes 30 000 návštěv. Za toto číslo vám moc děkuji.

30.10. / Vojta /


Velká soutěž Fanwebu Vinařů se již blíží, už za týden

Tak to tady ještě nebylo. Chystáme pro vás jednu velkou novinku, vůbec první velkou soutěž Fanwebu Vinařů. O tom jsme vás průběžně informovali v několika článcích. Start je jasný, bude to 1. listopadu a konec bude 6. prosince, tedy na Mikuláše. Budete fotit, bavit se a vyhrávat. To vás čeká v naší soutěži s Vinaři, ve které bude vaším úkolem vyfotit sebe jak sledujete Vinaře ve společnosti nějakého dobrého vína.

Ze všech došlých fotek vybereme deset nejlepších, pro které budete moc týden hlasovat a vybrat tak tu nejlepší fotku. Na konci budou vítězové, kteří získají nejvíce hlasů. Celá soutěž s Vinaři bude pro zábavu a aby jste si zkrátili čekání na Vánoce, protože ty jsou již za dveřmi.

Pět nejlepších ze všech získáte dárky, vyhrají ti, co budou mít nejvíce hlasů a co můžete vyhrát?

1. až 2. místo: speciální edice k první řadě seriálu Vinaři, která obsahuje 3x DVD + CD skupiny Chinaski Rockfield s titulní písní k seriálu a přístup do rubriky, kde si budete moc stáhnout malé upomínkové předměty (kalendáře, rozvrhy hodin, obrázky na plochu,...)

3. až 5. místo: přístup do rubriky, kde si budete moc stáhnout malé upomínkové předměty (kalendáře, rozvrhy hodin, obrázky na plochu,...)

Soutěž najdete zde...

25.10. / Vojta /


Představujeme vám: Ceny do velké soutěže Fanwebu Vinařů

Velká soutěž Fanwebu Vinařů která odstartuje už příští neděli je skoro za dveřmi, na hlavní stránce našeho webu najdete v těchto dnech odpočítávadlo, které odpočítává čas do startu této soutěže. Je tedy na čase si představit to nejdůležitější k soutěži a to jsou ceny. Jak od nás totiž již víte, tak v této soutěži budeme hrát o skutečné ceny, tímto bych vás chtěl tedy k soutěži pozvat.

A o jaké ceny se bude v soutěži hrát? Samozřejmě že to budou ceny týkající se seriálu Vinaři. Pokud sledujete novinky o seriálu Vinaři tak víte, že tým tvůrců Vinařů vydal minulý rok v prosinci knížku a sadu DVD k seriálu Vinaři. A právě o sadu DVD budeme hrát. Tato sada obsahuje všech šestnáct epizod první řady Vinařů + titulní píseň Víno od skupiny Chinaski. Součástí DVD je i CD Rockfield skupiny Chinaski a jako malý bonus tato sada obsahuje také podepsanou fotku Chinaski.

Tak nezapomeňte, velká soutěž Fanwebu Vinařů o ceny startuje už příští neděli 1. listopadu. Rozhodně se máte na co těšit.

20.10. / Vojta /


Soutěž Nej postava i po roce překvapuje

Už druhým rokem hledáme nejlepší postavu seriálu Vinaři v soutěži Nej postava. Čekal jsem, že se do soutěže zapojí hodně lidí, kteří budou hlasovat, ale tento ročník je jedno překvapení za druhým. Zítra startuje poslední duelové kolo soutěže a já bych se rád v tomto článku pozastavil nad aktuálním předposledním duelovém kole protože to mě hodně překvapilo.

Např. duel žen byl jedno velké překvapení, rozhodoval každý jeden hlas, Hedvika a Monika se střídali po jednom hlase a bylo to opravdu velmi těsné, která z nich ovšem postoupí do semifinále to se dozvíte až zítra večer. Podobné to bylo i u mužského duelu, pánové se ovšem nestřídali po hlase a jejich duel nebyl tak vyrovnaný jako u žen. Ale i tento duel mě hodně překvapil.

16.10. / Vojta /


Velká soutěž Fanwebu Vinařů startuje už 1. listopadu

V předchozím článku jsme vám oznámili, že nás čeká velká soutěž Fanwebu Vinařů, bližší informace o soutěži jsme vám ale nechtěli prozradit. O víkendu jsme vám na webu představili logo k této soutěži, které můžete vidět i u tohoto článku. Nyní přichází další "odhalovací část", dneska vám představíme datum kdy soutěž odstartuje.

Je to neděle 1. listopadu. Ano, velká soutěž našeho Fanwebu odstartuje tedy za necelé dva týdny. Už příští týden vám představíme výhru, protože v této soutěži se bude hrát o skutečné ceny, příští týden si ceny představíme.

13.10. / Vojta /


Čeká nás velká soutěž Fanwebu Vinařů, už brzy

Náš fanweb Vinařů je informačně-zábavný web, dozvíte se u nás jak nejnovější informace a novinky ze seriálu Vinaři, tak se s naším webem můžete také "bavit" a to v podobě např. puzzlí, testů či jiných dalších zábavných činností. S naším webem můžete ale také i soutěžit, ten kdo nás navštěvuje minimálně dva roky tak ví, že již druhým rokem letos pořádáme soutěž Nej postava, což je soutěž o nejlepší postavu Vinařů. A už brzy se můžete těšit na další soutěž, která bude tentokrát o ceny.

A o co přesně v této soutěži půjde? To vám ještě neprozradíme. Bude to takové malé překvapení. Postupně ale během několika následujících týdnů vám budeme zprostředkovávat informace o této soutěži. Např. již tento víkend se u nás budete moc podívat na logo této soutěže. Samotná soutěž odstartuje za pár týdnů.

8.10. / Vojta /


Novinka fanwebu Vinařů: Epizody online

Fanouškovský web o seriálu Vinaři je s vámi už přes rok. Už rok se vám tak snažíme přinášet nejaktuálnější informace a novinky o vašem oblíbeném seriálu, spolupracujeme také přímo s herci a tvůrci Vinařů a to v podobě exkluzivních rozhovorů jen pro náš web, náš web je tedy navštěvován i samotnými "osobnostmi" ze seriálu Vinaři. Nejen proto se snažíme web co nejčastěji aktualizovat a přinášet vám různé novinky, zajímavosti či vychytávky.

Jednou novinkou jsou i epizody online, které na našem webu zavedeme od dnešního dne. Online si tak u nás na webu budete moc poprvé přehrát dnešní díl, a to hned po odvysílání v televizi. Stačí si jen najet do sekce "Epizody online" kde dnes večer najdete odkaz na dnešní díl Vinařů pro přehrání na Prima Play. Postupně později doplníme všechny epizody z druhé i první řady.

27.9. 2015 / Vojta /


Start Vinařů přinesl našemu fanwebu rekord

V neděli se na televizní obrazovky vrátil divácky oblíbený seriál z vinařského prostředí, seriál Vinaři, a to se svou již druhou řadou. A hned ten první úvodní díl nové řady přinesl rekord, skoro milion diváků se v neděli večer dívalo na Vinaři.

Rekord neměl seriál sám, ale také náš fanouškovský web o seriálu Vinaři. V neděli k nám na web přišlo 1557 lidí, což je nádherné číslo. A celkově za celý týden nás navštívilo 2204 lidí, což je nejvíce od založení webu. Moc tedy vám všem děkujeme, vážíme si toho, protože tento web tvoříme pro vás.


Náš fanweb projde menší změnou, těšte se už brzy

Máme pro vás překvapení, Fanweb Vinařů změní svůj vzhled, aktuální vzhled využíváme již od začátku našeho webu, to je květen 2014, tedy už přes rok. Náš web si tedy nový vzhled rozhodně zaslouží. Na nový vzhled se můžete těšit během příštího týdne, se startem Vinařů přijde i nová podoba našeho webu. Kromě nového vzhledu se můžete těšit i na nové "cedule" a novou "diskuzi". Rozhodně se tedy máte na co těšit.


Náš fanouškovský web o seriálu Vinaři změnil logo, už potřetí

Kdo nás dnes navštívil, tak zjistil, že náš web prošel menší změnou. Tou změnou byla výměna loga, které jsme změnili z důvodu nové řady seriálu. V nové řadě Vinařů se děj seriálu přesouvá do Čech, čekají nás i nové postavy a na logu jsme měli stále ty staré postavy jako byli např. Julie, doktor Luža nebo Kateřina se Stázi. Logo fanwebu Vinařů jsme měnili již potřetí, pamatujete?

Vůbec první logo webu jsme měli na samém začátku, toto logo později vystřídalo nové logo které jsme zde měli po celou první řadu a dnes ho vystřídalo nové logo pro druhou řadu seriálu Vinaři. Na všechny tři loga se můžete podívat pod tímto článkem.

15.8. 2015 / Vojta /


Podzim 2015

Minulý čtvrtek představila TV Prima na své tiskovce programové plány na podzim ve kterých nebude chybět i seriál Vinaři, který opět obsadí nedělní večery. Také náš web nyní představí své plány na letošní podzim a nebude toho málo, podívejte se.

Hlavním tahákem podzimu bude soutěž o nejlepší postavu (Nej postava), čeká nás již druhý ročník této soutěže, mimochodem první ročník vyhrála Julie Vlčková, kdo to bude letos je jen na vás. Nej postava 2 odstartuje na přelomu srpna a září.

Kromě soutěže o nejlepší postavu letos poprvé oslavíme na našem webu Vánoce, ale o tom až za několik měsíců. A co dál nás na fan webu Vinařů čeká? Omezíme aktivitu tohoto webu, ale nebojte se, že by jste přišli o novinky z Vinařů, omezíme především zábavu a více se zaměříme na zajímavosti a informace o seriálu. A bude toho mnohem víc. Sledujte nás a o nic nepřijdete.


Máme za sebou úspěšný červenec, i start srpna

Říká se, že samochvála smrdí, ale pro jednou nám to snad prominete. Návštěvnost našeho webu je naprosto vynikající, denní návštěvnost dosahuje okolo 30-50 lidí za den, celkově nás v červenci navštívilo 1704 lidí, což je náš rekord. A úšpěšný nebyl jen minulý měsíc, ale také začátek srpna, v prvních dvou srpnových dnech nás navštívilo 62 lidí. A co způsobilo, že se o náš web začalo zajímat tolik fanoušků? Především zpráva že Ewa Farna nazpívala písničku k druhé řadě seriálu Vinaři, takže Ewo díky. :)


Rozhovor s kreativním producentem Vinařů přinesl našemu webu rekord

Našemu webu se stále velmi daří, to dokazuje návštěvnost našeho webu. Tento týden jsme pořádali rozhovor jen pro náš web s kreativním producentem seriálu Vinaři Janem Uhrinem, který nám odtajnil pár novinek z nové řady kterou na televizních obrazovkách uvidíme na podzim, fanoušky rozhovor velmi zaujal, o tom jsme se mohli přesvědčit díky návštěvnosti, ten den (čtvrtek) přišlo k nám na web 326 lidí, což je nejvíc z celého týdne. My samozřejmě všem našim fanouškům děkujeme, moc si toho vážíme.


Dnes slavíme narozeniny, děkujeme vám za vaší přízeň

Dnes nám je přesně jeden rok. Ano už rok se pro vás snažíme přinášet ty nejaktuálnější informace o seriálu Vinaři. 29. května 2014 přišel na svět neoficiální web seriálu Vinaři www.vinari.wbs.cz. Web byl založen přesně 29.5. 2014 ve 20 hodin 5 minut a 2 sekundy. V tomto článku se dozvíte něco o roční existenci webu.

Hned v den startu webu přišli dva návštěvníci, možná se tomu teď smějete, ale je to tak. Návštěvnost se v červnu držela mezi 2-5 lidí za den. V červenci a srpnu byla návštěvnost mezi 5-10 lidí, někdy i víc, někdy zase míň. Od srpna, tedy od měsíce kdy se začal vysílat seriál Vinaři se návštěvnost poměrně zvyšovala. V srpnu jsme poprvé překonali 20, v září byla návštěvnost dokonce nad 50, v říjnu a listopadu návštěvnost trochu klesla oproti září, ale stále jsme se drželi kolem 30-50 návštěv, někdy i víc. V lednu už návštěvnost o něco klesla, ale i tak byla denní návštěvnost +-10, někdy i více či méně, přeci jenom od prosince se Vinaři nevysílají, tím pádem musela klesnout i návštěvnost na našem webu. 

K našemu webu patří také několik zajímavostí. Vznikli jsme 29. května 2014. Několikrát jsme změnili logo. Hned v den založení webu jsme se přihlásili k největší sociální síti, k facebooku. Tam se od nás dozvíte vždy ty nejčerstvější informace z Vinařů, některé důležité zprávy se neobjeví třeba na webu, ale jen na facebooku, takže je důležité nás sledovat i tam. 

Na webu jsme také měli nějaké soutěže. Tou první byla soutěž o nejlepší postavu. Která začala 28. listopadu 2014 a vyvrcholila v prosinci kdy soutěž vyhrála Julie Vlčková. Pak přišla soutěž Miss a Missák, tedy soutěž o nejhezčí postavy seriálu Vinaři, přinesla další vítěze. Miss se stala Julie Vlčková. A Missákem se stal Buddy Hýsek. Jak je vidět, Julie u vás boduje. To byli dvě soutěže našeho webu, soutěž o Nej postavu jsme pořádali loni na podzim a soutěž Miss a Missák letos na jaře. Tento rok na podzim se můžete znovu těšit na jednu velkou soutěž, ale neprozradíme vám zda to bude druhý ročník Nej postavy nebo úplně nová soutěž. To se dozvíte až na podzim. Na webu jsme také pořádali dva exkluzivní rozhovory. První s režisérem seriálu Vinaři, Vojtěchem Moravcem a druhý přímo s hvězdami Vinařů - Tomášem Maternou a Alžbětou Vaculčiakovou, jak je vidět tak rozhovory vás baví. Na webu jsme pro vás spustili také "zábavu". Bavit se můžete při skládání puzzlý s motivy seriálu Vinaři, při vyplňování našich testů či nám můžete zaslat vaše oblíbené hlášky ze seriálu. Ovšem chystáme pro vás ještě spoustu nových rubrik.

A to je k roční existenci našeho webu všechno. Jsme velmi rádi, že jste tady s námi. Tento web je váš, pro vás ho tvoříme a vaše návštěvnost rozhodne o dalším působení našeho webu. Zatím vám rozhodně můžeme slíbit že nekončíme a budeme tady s vámi ještě několik dní, týdnů, měsíců,... 


Náš web dnes slaví narozeniny, kdo ze slavných slaví s námi?

Náš web slaví dnes své první narozeniny, ale rozhodně nejsme jediní kdo dnes slaví narozeniny, slaví tisíce čechů, a to těch méně známých i více známých. My se v tomto speciálním narozeninovém článku zaměříme na slavné osobnosti které slaví svůj velký den společně s námi. 

Tak například dnes má narozeniny mladá herečka Lucie Šteflová, filmová režisérka Věra Plívová-Šimková, herečka a moderátorka Andrea Němcová či Bohdan Tůma, herec, scénárista a režisér. A teď trochu z jiného soudku. Narozeniny by dnes oslavil král anglie, skotska a irska Karel II. Stuart, narodil se 29. května 1630. Dále by dnes narozeniny slavila i herečka Lída Vostrčilová. Tak to bylo několik málo událostí, které se týkají dnešního dne, pro nás narozeninového dne.


Už zítra oslavíme první narozeniny, buďte u toho s námi

Je to k neuvěření, ale náš web funguje už rok, ano jsme tu s vámi už jeden rok a jedeme dál. Jednička to je krásnmé číslo a to se musí oslavit. A den našich narozenin se blíží, už zítra.

Ano, zítra tedy v pátek 29.5. slavíme první narozeniny a na tento den je připravena velká oslava. Můžete se těšit na velkou aktualizaci webu, několik narozeninových článků, velký graf návštěvnosti, velký narozeninový článek a na menší zábavu, to vše je pro vás připraveno. To ale není vše. K našim narozeninám nám můžete také popřát, už nám přišlo několik přání za která vám moc děkuji a vážím si vaší přízně. Těším se na vás už zítra.


Za šest dní oslaví náš web první narozeniny, co pro vás chystáme?

Je to tady! Rok se s rokem sešel a my máme narozeniny. Už tento pátek oslaví náš Fanweb Vinařů své první narozeniny a je jasné, že to bude velké. Co vše pro vás chystáme za novinky, vychytávky, zajímavosti? Těšit se můžete na spoustu narozeninových článků, podíváme se třeba na to které slavné osobnosti slaví narozeniny ve stejný den jako my, podívat se u nás budete moc na speciální graf návštěvnosti, tedy graf ve kterém bude znázorněno kolik lidí přišlo od začátku naší existence až doteď na náš web. Čeká na vás také jeden rekapitulační článek, ve kterém se podíváme na roční existenci tohoto fan webu. A co pro vás chystáme do dalších let?

Už nyní vám můžeme slíbit jedno, rozhodně nepolevíme a budeme pokračovat dál. A co nás čeká? Prozradíme vám akorát to, že na podzim nás čeká jedna soutěž a budeme blíž k Vinařům, co si pod tím domyslet? To je na vás. Rozhodně nás sledujte dál a vše se dozvíte. 


Minulý týden byl pro náš web úspěšný až rekordní

Máme za sebou tři měsíce roku 2015 a čtvrtý měsíc, tedy duben je v půlce. A právě duben je zatím pro náš web velmi úspěšný, dovolím si říct, že to je nejúspěšnější měsíc z celého roku. Během dvou předchozích týdnů neklesla návštěvnost pod 100 návštěv za týden. A jak se nám dařilo minulý týden? Velmi dobře, za celý týden nás navštívilo 930 návštěvníků, což je nejvíc od prosince 2014, kdy nás navštívilo 1044 návštěvníků. Což je rekord. Nejvíce to pak bylo ve čtvrtek, kdy jsme na web dali zprávu s vyjádřením k druhé řadě Vinařů. Na web ten den přišlo 473 návštěvníků, což je nejvíc za tento rok.

A velmi se nám daří i jinde. Např. na našem facebooku kde máme již 15 000 fanoušků, což je opravdu krásné číslo. Pokud nás na facebooku ještě nemáte mezi spřátelenými stránkami tak si nás přidejte. Na začátku tohoto měsíce jsme pořádali také dva rozhovory a to s Bětkou Vaculčiakovou, představitelkou Petry Hýskové a Tomášem Maternou, představitelem Michala Tauše. Náš web se tedy dostal na takové pozice, že o něm vědí samotní herci i tvůrci. Uvidíme co nás čeká v dalších dnech, týdnech, měsících a letech. Jedno vám můžeme slíbit už teď, rozhodně nekončíme a pokračujeme dál. 


Přejeme všem našim fanouškům krásné Velikonoce

Dovolte, aby vám všem, tedy všem našim věrným fanouškům a návštěvníkům našeho webu popřál krsné a hezké Velikonoce. Klukům a pánům samozřejmě bohatou pomlázku. Užijte si svátky podle svých představ a nezapomeňte, že my jsme s vámi po celé Velikonoce. 


Soutěž Miss a Missák již tuto neděli

Zítra večer, tedy v sobotu 28. března 2015 bude Česko hledat svou další Miss. Od 20:15 na Primě totiž můžete sledovat Českou Miss a vybrat si nejkrásnější dívku, na výběr budete mít z 10 krásných dívek. A hned den po této soutěži, tedy v neděli odstartuje na našem webu první ročník soutěže "Miss a Missák", i my budeme hledat ty nejkrásnější ženy, ale také i muže, ovšem nebudeme hledat celého Česka, ale jen seriálu Vinaři, kde máme také spoustu krásných žen ale i mužů, jak mi dámy jistě dají za pravdu.

Soutěž začne v neděli v podvečer ale pravidla budou úplně jiná než u České Miss, budou hodně jednoduchá. Na webu najdete dvě ankety, dvě kategorie a to nejkrásnější žena a muž. V každé kategorii najdete šest osobností, těch, kteří měli nejvíce hlasů v nominacích. A pak už začne hlasování v anketách. Hlasování bude probíhat týden, po týdnu vyberu jednu postavu z každé kategorie která získala nejvíce hlasů a ti se stanou Miss a Missákem seriálu Vinaři. Veškerá pravidla se dozvíte v neděli při spuštění soutěže. Tímto se tedy na vás těším v neděli při soutěži Miss a Missák.

27.3. 2015 / Vojta / Foto: Koláž fanwebu Vinařů


Na facebooku máme již 15 000 fanoušků, děkujeme

Našemu fanouškovskému webu o seriálu Vinaři, který byl na podzim minulého roku vysílán na TV Prima a který se letos na podzim dočká pokračování se velmi daří. Dosahujeme skvělá čísla v návštěvnosti, roste počet našich fanoušků a hodně se nám daří také na našem facebooku. Tam máme již přes 15 000 označení To se mi líbí, přesněji je to k dnešnímu dni "15 322". Za to jsme opravdu moc rádi a všem vám děkujeme.

Určitě nám zůstaňte tedy i nadále věrní a pokud nás na facebooku ještě nemáte mezi oblíbenými, tak se k nám přidejte. Právě na facebooku se dozvíte ty nejaktuálnější informace z Vinařů, najdete nás zde.

21.3. 2015 / Vojta / Foto: Koláž fanwebu Vinařů /

 Naše soutěž Nej postava sice už skončila, ale pojďme se k ní ještě jednou vrátit v ohlédnutí, kde se můžete podívat i na to, jak se vaše oblíbené postavy umístili v semifinálovém a finálovém kole.

Semifinálové kolo

1. místo - Julie Vlčková (167 hlasů)
2. místo - Buddy Hýsek (150 hlasů)
3. místo - František Vlček (138 hlasů)
4. místo - Michal Tauš (88 hlasů)
5. místo - Bedřich Pavlíček (83 hlasů)
6. místo - Patrik Tauš (61 hlasů)
7. místo - Jakub Hřebec (57 hlasů)
8. místo - Kateřina Hýsková (55 hlasů)
9. místo - Machr (50 hlasů)
10. místo - Luis König (48 hlasů)
11. místo - Petra Hýsková (46 hlasů)
12. místo - Miroslav Tomica (45 hlasů)
13. místo - Hedvika Taušová (39 hlasů)
14.-15. místo - Olin Vlček, Stázi Pavlíčková (30 hlasů)
16. místo - Jan Fuksa (24 hlasů)
17. místo - Vladimír Luža (21 hlasů)

Finálové kolo

1. místo - František Vlček (39 hlasů)
2. místo - Julie Vlčková (37 hlasů)

3. místo - Bedřich Pavlíček (17 hlasů)
4. místo - Buddy Hýsek (16 hlasů)
5.-6. místo - Kateřina Hýsková, Michal Tauš (14 hlasů)
7. místo - Patrik Tauš (10 hlasů)
8. místo - Jakub Hřebec (8 hlasů)

Velké finále

1. místo - Julie Vlčková (236 hlasů)
2. místo - František Vlček (213 hlasů)

Jak můžete vidět, tak vítězka byla jasná skoro od začátku. První ročník soutěže Nej postava je tak definitivně za námi. Všem tedy děkujeme, že jste společně s námi hledali tu nejlepší postavu Vinařů. A těším se na vás, třeba při hledání druhé nejlepší postavy a možná se dočkáme i druhé řady Vinařů, to se uvidí.


Vážení fanoušci a návštěvníci našeho webu. Rok se s rokem sešel a je tady opět nejkrásnější čas v roce. Ano, Vánoce jsou už opravdu za dveřmi. Chtěl bych vám tedy za celý náš velký Fanweb popřát krásné prožití vánočních svátků, aby jste pod stromečkem našli přesně to, co si přejete a pokud to nebudou zrovna hmotné dárky, tak nezapomeňte, že nejdůležitější jsou ti, se kterými Vánoce slavíte. Mějte se tedy krásně a užívejte Vánoc. 

23.12. 2014 / Vojta / Foto: Internet /


Fanouškovský web o seriálu Vinaři byl spuštěn

Oficiálně byl spuštěn nový, fanouškovský web o seriálu Vinaři, o seriálu z vinařského prostředí, který už na podzim budete moc sledovat na televizi Prima. Na tomto webu vám budeme přinášet aktuality, zajímavé informace o seriálu i informace o osobnostech seriálu. Jsme rádi, že jste zavítali právě na náš web, určitě nás sledujte i nadále. 

2.8. 2014 / Vojta, Kuba / Foto: Archiv TV Prima /

TOPlist