Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web


Fanweb Vinařů je s vámi už jeden rok. Letos slavíme své první narozeniny a to je pořádný důvod k oslavě. V této sekci si budete moc připomenout něco z roční existence našeho webu, probereme si tady co se nám za ten rok povedlo či nepovedlo a bude toho mnohem víc. 

Narozeniny sice slavíme 29. května (pátek) ale slavit budeme celý týden. Od neděle 17.5. se za námi můžete stavit a popřát nám, všechna přání zde pak budou zveřejněna. Velká oslava našich narozenin ale začne až přímo v pátek. 

 

 Dnes slavíme narozeniny, děkujeme vám za vaší přízeň

Dnes nám je přesně jeden rok. Ano už rok se pro vás snažíme přinášet ty nejaktuálnější informace o seriálu Vinaři. 29. května 2014 přišel na svět neoficiální web seriálu Vinaři www.vinari.wbs.cz. Web byl založen přesně 29.5. 2014 ve 20 hodin 5 minut a 2 sekundy. V tomto článku se dozvíte něco o roční existenci webu.

Hned v den startu webu přišli dva návštěvníci, možná se tomu teď smějete, ale je to tak. Návštěvnost se v červnu držela mezi 2-5 lidí za den. V červenci a srpnu byla návštěvnost mezi 5-10 lidí, někdy i víc, někdy zase míň. Od srpna, tedy od měsíce kdy se začal vysílat seriál Vinaři se návštěvnost poměrně zvyšovala. V srpnu jsme poprvé překonali 20, v září byla návštěvnost dokonce nad 50, v říjnu a listopadu návštěvnost trochu klesla oproti září, ale stále jsme se drželi kolem 30-50 návštěv, někdy i víc. V lednu už návštěvnost o něco klesla, ale i tak byla denní návštěvnost +-10, někdy i více či méně, přeci jenom od prosince se Vinaři nevysílají, tím pádem musela klesnout i návštěvnost na našem webu. 

K našemu webu patří také několik zajímavostí. Vznikli jsme 29. května 2014. Několikrát jsme změnili logo. Hned v den založení webu jsme se přihlásili k největší sociální síti, k facebooku. Tam se od nás dozvíte vždy ty nejčerstvější informace z Vinařů, některé důležité zprávy se neobjeví třeba na webu, ale jen na facebooku, takže je důležité nás sledovat i tam. 

Na webu jsme také měli nějaké soutěže. Tou první byla soutěž o nejlepší postavu. Která začala 28. listopadu 2014 a vyvrcholila v prosinci kdy soutěž vyhrála Julie Vlčková. Pak přišla soutěž Miss a Missák, tedy soutěž o nejhezčí postavy seriálu Vinaři, přinesla další vítěze. Miss se stala Julie Vlčková. A Missákem se stal Buddy Hýsek. Jak je vidět, Julie u vás boduje. To byli dvě soutěže našeho webu, soutěž o Nej postavu jsme pořádali loni na podzim a soutěž Miss a Missák letos na jaře. Tento rok na podzim se můžete znovu těšit na jednu velkou soutěž, ale neprozradíme vám zda to bude druhý ročník Nej postavy nebo úplně nová soutěž. To se dozvíte až na podzim. Na webu jsme také pořádali dva exkluzivní rozhovory. První s režisérem seriálu Vinaři, Vojtěchem Moravcem a druhý přímo s hvězdami Vinařů - Tomášem Maternou a Alžbětou Vaculčiakovou, jak je vidět tak rozhovory vás baví. Na webu jsme pro vás spustili také "zábavu". Bavit se můžete při skládání puzzlý s motivy seriálu Vinaři, při vyplňování našich testů či nám můžete zaslat vaše oblíbené hlášky ze seriálu. Ovšem chystáme pro vás ještě spoustu nových rubrik.

 

A to je k roční existenci našeho webu všechno. Jsme velmi rádi, že jste tady s námi. Tento web je váš, pro vás ho tvoříme a vaše návštěvnost rozhodne o dalším působení našeho webu. Zatím vám rozhodně můžeme slíbit že nekončíme a budeme tady s vámi ještě několik dní, týdnů, měsíců,... 


Náš web dnes slaví narozeniny, kdo ze slavných slaví s námi?

Náš web slaví dnes své první narozeniny, ale rozhodně nejsme jediní kdo dnes slaví narozeniny, slaví tisíce čechů, a to těch méně známých i více známých. My se v tomto speciálním narozeninovém článku zaměříme na slavné osobnosti které slaví svůj velký den společně s námi. 

Tak například dnes má narozeniny mladá herečka Lucie Šteflová, filmová režisérka Věra Plívová-Šimková, herečka a moderátorka Andrea Němcová či Bohdan Tůma, herec, scénárista a režisér. A teď trochu z jiného soudku. Narozeniny by dnes oslavil král anglie, skotska a irska Karel II. Stuart, narodil se 29. května 1630. Dále by dnes narozeniny slavila i herečka Lída Vostrčilová. Tak to bylo několik málo událostí, které se týkají dnešního dne, pro nás narozeninového dne.


Už zítra oslavíme první narozeniny, buďte u toho s námi

Je to k neuvěření, ale náš web funguje už rok, ano jsme tu s vámi už jeden rok a jedeme dál. Jednička to je krásnmé číslo a to se musí oslavit. A den našich narozenin se blíží, už zítra.

Ano, zítra tedy v pátek 29.5. slavíme první narozeniny a na tento den je připravena velká oslava. Můžete se těšit na aktualizaci webu, několik narozeninových článků, velký graf návštěvnosti, velký narozeninový článek a na menší zábavu, to vše je pro vás připraveno. To ale není vše. K našim narozeninám nám můžete také popřát, už nám přišlo několik přání za která vám moc děkuji a vážím si vaší přízně. Těším se na vás už zítra.


Za šest dní oslaví náš web první narozeniny, co pro vás chystáme?

Je to tady! Rok se s rokem sešel a my máme narozeniny. Už tento pátek oslaví náš Fanweb Vinařů své první narozeniny a je jasné, že to bude velké. Co vše pro vás chystáme za novinky, vychytávky, zajímavosti? Těšit se můžete na spoustu narozeninových článků, podíváme se třeba na to které slavné osobnosti slaví narozeniny ve stejný den jako my, podívat se u nás budete moc na speciální graf návštěvnosti, tedy graf ve kterém bude znázorněno kolik lidí přišlo od začátku naší existence až doteď na náš web. Čeká na vás také jeden rekapitulační článek, ve kterém se podíváme na roční existenci tohoto fan webu. A co pro vás chystáme do dalších let?

Už nyní vám můžeme slíbit jedno, rozhodně nepolevíme a budeme pokračovat dál. A co nás čeká? Prozradíme vám akorát to, že na podzim nás čeká jedna soutěž a budeme blíž k Vinařům, co si pod tím domyslet? To je na vás. Rozhodně nás sledujte dál a vše se dozvíte. 

TOPlist