Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Děkuji všem, kteří vyplnili náš dotazník a protože tento web je tu pro vás, tak si zde můžete přečíst výsledky dotazníků...

Otázka č.1 - Vaše bydliště...
Díky první otázce jsem mohl zjistit ze kterých míst v naší republice pocházejí naši návštěvníci. Logicky nejvíce lidí napsalo Prahu, ale navštěvují nás i obyvatelé např. Českých Budějovic, Hulína, Lovosic, Vsetína, Brna, Teplic, Plzně a ze spoustu dalších míst.

Otázka č.2 - Jste...
U druhé otázky jsme mohli zjistit, zda nás více navštěvují ženy nebo muži. Ženy i muži nás navštěvují stejně. Konkrétně k nám chodí 50% žen a 50% mužů.

Otázka č.3 - Váš věk...
Nijak zvlášť mě nepřekvapil věk našich návštěvníků, protože počítače více využívá mladší věková skupina. Nejvíce k nám chodí návštěvníků ve věku 20-30 let a 15-20 let. Nicméně jsme zjistili, že k nám chodí vlastně lidé různého stáří, dokonce i ti, kteří mají více jak 40 let.

Otázka č.4 - Co Vás nejvíce zajímá na webu...
A z jakého důvodu k nám na web chodíte nejčastěji? Skoro všechny samozřejmě nejvíce zajímají aktuální novinky o Vinařích. Velmi vás také zajímají naše informace o hercích a zajímá vás i zábava na webu. 

Otázka č.5 - Které rubriky navštěvujete nejčastěji...
Stejně jako u minulé otázky tak i u této jste mohli zaškrtnout více odpovědí. Nejvíce z vás zaškrtlo hned první možnost a to rubriku Novinky, což jsem předpokládal. Jak už jsem psal u minulé otázky, tak rádi navštěvujete i naší Zábavu (Puzzle), Exkluzivní rozhovory, Zajímavosti či články Z médií. 

Otázka č.6 - Které rubriky by podle vás na webu vůbec být nemuseli...
U této otázky jsem chtěl vědět vaše reakce na to, které rubriky by zde vůbec být nemuseli. Nejvíce z vás (25%) by si web dovedlo představit bez rubriky Autogramy. 

Otázka č.7 - Oznámkujte jako ve škole tento web...
A jak dopadlo otázka, kde jste hodnotili celý web? Velmi dobře, až 50% z vás by nám dalo jedničku a dvojku. Trojku, čtverku a pětku bychom nedostali vůbec, což mě moc těší.

Otázka č.8 - Jaký je Váš názor na náš web...
Nyní se ještě vrátím k otázkám, které nebyli povinné a kde jste se mohli rozepsat a někteří tak i udělali. Snad všichni, které svůj názor písemně napsali nás chválí. "Líbí se mi tento web" napsala jedna z návštěvnic. Další názory jsou podobné: "Moc hezky stranky", "je fajn", "V poho".
Podobné chvály obsahují i další názory. Ale nemůžeme se jen chválit, musí přijít i kritika, která je také moc důležitá a velmi si jí cením. Ale od vás jsem žádnou kritiku nedostal, možná jen jedna, která se ale za kritiku moc považovat nedá: "neznám web" napsala jedna z dalších návštěvnic. Tak doufám že až web poznáš tak se ti bude líbit. :)

Otázka č.9 - Napište svůj "námět" na novou rubriku...
Náměty na nové rubriky na web přišli velmi pěkné. Některé lze zrealizovat a některé bohužel, i když by to bylo pěkné. Jen tak pro zajímavost.

>Jeden z vás by se rád dozvěděl něco o vínu, což by mohla být docela pěkná rubrika, do budoucna o ní budu uvažovat, zatím ale nereálné.
> Opět krásný námět na rubriku, kde bychom pořádali chat s herci. Nelze splnit, protože nemáme přístup k hercům. Pokud jste ale pravidelnými návštěvníky našeho webu, tak víte že čas od času pořádáme na našem webu exkluzivní rozhovory s herci, kteří nám odpovídají na naše (vaše) otázky.
> Další krásný námět, o kterém jsem i já již dříve uvažoval. Námět je na rubriku kde bychom sbírali informace o tvůrcích Vinařů (životopisy, fotky,..). Takže další krásný námět a pokud to vyjde tak tuto rubriku bych chtěl spustit v následujících týdnech až měsících.

A to je vše. Námětů a připomínek přišlo i více, ale některé náměty na rubriky mi přišly velmi dobré, tak o nich nechci psát takhle veřejně.
 

TOPlist