Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

  

 

Nová soutěž VÁŠ PŘÍBĚH

Dnes, tedy v sobotu 25. července 2015 odstartovala nová soutěž našeho fanwebu, soutěž se jmenuje Váš příběh. Vaším úkolem v soutěži bude nám do 23. srpna zaslat váš návrh na nový příběh seriálu Vinaři, jak chcete aby se vyvíjela linka u vaší oblíbené postavy. Fantazii se meze nekladou. Pro nejlepší návrhy budete moc pak na webu hlasovat a vybrat tak ten jeden "nej" návrh který celou soutěž vyhraje...
 
 

O co v soutěži hrajeme?
 
V této soutěži budeme hrát i o ceny. Každý kdo se do soutěže zapojí a pošle tedy minimálně jeden návrh na nový příběh, získá "klíč" k odemčení rubriky, kde ho čekají malé dárky v podobě několika upomínkových předmětů či si zde budete moc stáhnout obrázky na plochu svého počítače, vše bude samozřejmě s motivy seriálu Vinaři.
To, ale není vše. Tyto ceny získá každý kdo se do soutěže zapojí. Jeden z vás získá ještě další ceny a to ten, jehož návrh na nový příběh celou soutěž vyhraje. Autor vítězného návrhu získá sadu podpisových karet + magnet s logem Vinařů.
Kromě cen, které autor návrhu získá, odešlu jeho návrh do produkce seriálu Vinaři a vítězný příběh se tak dostane do rukou scénáristů a kdo ví, třeba se jim zalíbí a zakomponují ho do děje.
 
 
TOPlist