Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový webVelká soutěž Fanwebu Vinařů

Naše velká soutěž Fanwebu Vinařů se dostala do poslední fáze, kterou je hlasování pro pětici nejlepších fotek. Fanoušci fotili a posílali nám své fotky jak sledují Vinaře ve společnosti dobrého vína. Přišli opravdu nádherné fotky a mi jsme vybrali pět nej a na ostatních teď je, aby jste vybrali tu nejlepší. Hlasovat můžou samozřejmě i samotní autoři.

 

Máme výsledky velké soutěže Fanwebu Vinařů
A JSME VE FINÁLE!!!
Velká soutěž fanwebu Vinařů je u konce. Už žádné hlasování nebude, známe totiž vítěze, kteří získali nejvíce hlasů ve finále. Všechny fotky jsou dobré, ale je to soutěž a vyhrát všechny ceny mohl jen jeden z vás, ani další čtyři ovšem nepřišli zkrátka, získali také ceny. A kdo tedy vyhrál? Podívejte se...

Soutěž je u konce a na to, že to byl první ročník této soutěže tak měla velký úspěch. Především mě překvapil váš zájem o posílání fotek a zapojení se do soutěže. Celkově se do ní zapojilo přes 100 fanoušků.

 


1. místo - Kuba - Kuba nás poslal svojí "originální" fotku jak sleduje Vinaře na PrimaPlay a to mu stačilo na vítězství.


2. místo - Jitka - také Jitka se zapojila do naší soutěže a poslala nám svou fotku jak ona sleduje Vinaře


3. místo - Hana - Hanka také poslala svou fotku  a vybojovala si třetí místo a ceny od fanwebu


4. místo - Michal - jedna z krásných fotek přišla také od Michala který získal čtvrté místo


5. místo - Petra - do naší soutěže se zapojila i Petra,na kterou se ovšem štěstí neusmálo,skončila poslední ale získává ceny útěchy

 

Vítězové můžou již brzy očekávat od nás email, ve kterém vám zašleme více informací o vašem vítězství a další informace. Vítězům ještě jednou gratuluji a vy co jste nevyhráli nezoufejte "není důležité vyhrát ale zúčastnit se" a já věřím, že jste se v naší soutěži pobavili a zkrátili si předvánoční čas. Ještě jednou vám děkuji za účast a těším se na vás při další soutěži.

 

 


Pravidla:

Soutěž s Vinaři je velká soutěž Fanwebu Vinařů, kde bude vaším úkolem nám poslat vaší fotku jak sledujete Vinaře ve společnosti nějakého dobrého vína. Nemusíte být na fotce přímo vy, ale může to být třeba fotka, jak máte na stole víno a za ním běží další díl Vinařů. Nebo to může být fotka, že se nemusíte přímo dívat v televizi, ale třeba na prima-play. Začínáme 1. listopadu a končíme na Mikuláše, tedy 6. prosince. Sledujte náš Facebook, tam se vždy vše dozvíte.

Na konci soutěže budou vítězové, tedy ti, kteří získají nejvíce hlasů v pozdějším hlasování. Celá soutěž s Vinaři bude pro zábavu a aby jste si zkrátili čekání na Vánoce, ale také budete moc něco vyhrát. Pět nejlepších ze všech získáte dárky, vyhrají ti, co budou mít nejvíce hlasů.

O co hrajeme?

1. místo: speciální edice k první řadě seriálu Vinaři, která obsahuje 3x DVD + CD skupiny Chinaski Rockfield s titulní písní k seriálu + samolepka s logem TV Prima a přístup do rubriky, kde si budete moc stáhnout malé upomínkové předměty (kalendáře, rozvrhy hodin, obrázky na plochu,...)

2. místo: speciální edice k první řadě seriálu Vinaři, která obsahuje 3x DVD + CD skupiny Chinaski Rockfield s titulní písní k seriálu a přístup do rubriky, kde si budete moc stáhnout malé upomínkové předměty (kalendáře, rozvrhy hodin, obrázky na plochu,...)

3. až 5. místo: přístup do rubriky, kde si budete moc stáhnout malé upomínkové předměty (kalendáře, rozvrhy hodin, obrázky na plochu,...)

Speciální edici DVD + CD do naší soutěže věnovala produkce seriálu Vinaři. Moc děkujeme především marketingové junior specialistce TV Prima Radce Krocové.

TOPlist