Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Zlata Adamovská - MUDr. Běla Valšíková

Foto: TV Nova/archiv Zlaty Adamovské


Martina Randová - Helga Švarcová

Foto: TV Nova/archiv Martiny Randové


Ladislav Ondřej - Jakub Mázl

Foto: TV Nova/archiv Ládi Ondřeje


Petr Rychlý - MUDr. Čestmír Mázl

Foto: TV Nova/archiv Petra Rychlého


Dana Morávková - MUDr. Zdena Suchá

Foto: TV Nova/archiv Dany Morávkové

06.09. // Aktuální díly // --- Obsahy aktuálních dílů Ordinace --- máme pro vás další obsahy dílů Ordinace, co nás čeká?

01.09. // Novinky // --- Další herec z Ulice míří do Ordinace v růžové zahradě 2 --- koho brzy uvidíme v Ordinaci?

31.08. // Nej osobnost sezony // --- Naše letní anketa je u konce, známe vítěze --- která osobnost je podle vás "nej"?

12. sezóna Ordinace se blíží, zajímá vás, co vše nás čeká na jejím začátku?

Která osobnost 11. sezóny byla ta nejvíce nej?

04.09. // Foto z dětství // --- Další herec a jeho fotka z dětství --- poznali by jste Zlatu Adamovskou, na fotce z jejího mládí?

 

30.08. // Novinky // --- Ordinace se vrací na obrazovky už dnes večer --- nenechte si ujít první poprázdninový díl 

29.08. // Novinky // --- Co nás čeká v prvním poprázdninovém díle Ordinace? --- na co se můžete už zítra těšit?

29.08. // Aktuální díly // --- Obsahy aktuálních dílů Ordinace --- máme pro vás další obsahy dílů Ordinace, co nás čeká?

29.08. // Upoutávky // --- Co se bude dít v Ordinaci tento týden? --- podívejte se již nyní, co vše vás čeká v úterním díle

28.08. // Z tisku // --- Andrea Kerestešová: Dneska neumíme říct promiň.. --- rozhovor s herečkou z Ordinace

30.08. // O seriálu // --- Info o tom, co je seriál Ordinace + kdo stojí za jeho výrobou --- přečtěte si info o seriálu29.08. // Novinky // --- Kamila Kikinčuková známá i z Ordinace se vdala --- podívejte se na krásné fotky ze svatby

Kamila Kikinčuková známá i z Ordinace se vdala

Se svatbami se tento týden doslova roztrhl pytel. V úterý se radostnou zprávou pochlubila přímo na svém facebookovém profilu herečka Andrea Kerestešová, dnes snímky ze své krásné svatby zveřejnila další herečka z Ordinace, Kamila Kikinčuková, která si v Ordinaci zahrála sestřičku Stelu.

My samozřejmě za celý Fanweb Ordinace gratulujeme jak nevěstě, tak i ženichovi a přejeme jim hodně štěstí ve společném životě. Pokud by jste se chtěli podívat na fotky z této nádherné svatby, tak máte možnost, fotky najdete přímo pod článkem.

 

 

Admin Vojta / 29.8. 2016 /

Foto: Soukromý archiv herečkyAndrea Kerestešová z Ordinace se vdala, gratulujeme

Představitelka Mariky Lukáčové z Ordinace, herečka Andrea Kerestešová se vdala. A podařil se jí opravdu skvěký kousek, o její svatbě neměl nikdo ani tušení, tedy samozřejmě kromě rodiny a přátel. Média se o celé svatbě, která se konala o víkendu dozvěděla až dnes, a to díky přímo Andree, která se rozhodla, že se s touto radostnou zprávou sama pochlubí na svém facebooku.

Svatba se konala v jednom z nejstarších českých kostelů v Dolanech u Hlinců, kde se konal obřad. Venku před kostelem pak proběhlo tradiční svatební focení. Celá svatba byla "jednoduchá" a herečka měla velmi speciální šaty. Měla totiž šaty jejichž vršek zdobila krajka, sukně měla modrou podšívku a přes ní byla ušita bílá průsvitná látka. Tyto zajímavé šaty vyrobilo studio Sophistic by Veronica a herečce to v nich moc slušelo. 

Náš Fanweb samozřejmě moc gratuluje a přejeme hodně štěstí v manželství a budeme se na Andreu coby zákeřnou Mariku těšit opět od 30. srpna každé úterý a čtvrtek v Ordinaci v růžové zahradě 2.

Admin Vojta / 23.8. 2016 /
Foto: Soukromý archiv herečky

06.09. // Foto z dětství // --- Další herec a jeho fotka z dětství --- poznali byste Zlatu Adamovskou na fotce,když byla holka?

06.09. // Aktuální díly // --- Obsahy aktuálních dílů Ordinace --- máme pro vás další obsahy dílů Ordinace, co nás čeká?

Finále - VÝSLEDKY LETNÍ ANKETY

Naše letní anketa je u konce. Celé léto jsme společně hledali nejlepší osobnost 11. sezóny a tu jsme našli. Ze všech vašich hlasů se do velkého finále probojovalo deset postav, které získali nejvíce hlasů, a dnes je tady jeden vítěz.

Celkem přišlo 134 hlasů a až do samotného konce bylo hlasování hodně napínavé a bylo zajímavé sledovat celý průběh hlasování. Vítězná "osobnost" 11. sezóny nakonec získala pouze o jeden hlas více než postava na druhém místě. Ale hlasování je u konce. Která osobnost je tedy ta úplně nej?

Nejvíce hlasů v anketě získala a tím pádem i vyhrává Kateřina Vránová. Moc gratulujeme. "Káča" si toho v 11. sezóně prožila opravdu hodně, zažila jak ty hezké okamžiky, jako např. narození své první dcery nebo znovu setkání po letech se svou dávnou láskou Otou Kovářem, se kterým se k sobě opět vrátili, tak i nepříjemné okamžiky, mezi které se dá zařadit i Otova nevěra s Marikou, kterou mu Kateřina odpustila a společně nyní vychovávají malou Verunku. 

"Nej" osobností 11. sezóny Ordinace se stává Kateřina Vránová


Jak dopadlo celé hlasování, zjistíte na konci stránky, kde najdete anketu, ve které jsou zobrazeny výsledky. V anketě již nelze hlasovat. Děkujeme všem fanouškům za hlasování a zase brzy u podobné soutěže.

 


 

 

31.08. // Nej osobnost sezony // --- Naše letní anketa je u konce, známe vítěze --- která osobnost je podle vás "nej"?

Nový blok - dvojitým kliknutím zde, zahájíte úpravu bloku...

25.08. // Novinky // --- Premiéra Ordinace v TV už v úterý, na voyo již dva díly --- už nyní se podívejte na dva díly

24.08. // Herci // --- Životopisy herců z Ordinace --- novou rubriku průběžně doplňujeme, už nyní zde najdete dva životopisy

24.08. // Web // --- Už na podzim nás čeká na webu nová soutěž --- už brzy budeme hledat nejlepší postavu Ordinace

23.08. // Novinky // --- Andrea Kerestešová z Ordinace se vdala, gratulujeme --- náš fanweb samozřejmě gratuluje

23.08. // Aktuální díly // --- Obsahy aktuálních dílů Ordinace --- máme pro vás další obsahy dílů Ordinace, co nás čeká?

19.08. // Nej osobnost sezony // --- Hlasujte pro osobnost 11. sezóny ---která osobnost vás zaujala nejvíc,hlasujte ve finále

16.08. // 12. sezóna // --- 12. sezóna Ordinace: Nové postavy představeny, kdo je kdo? --- seznamte se s nováčky

16.08. // Aktuální díly // --- Start Ordinace se blíží, na co se můžete těšit první týden? --- máme pro vás obsahy

13.08. // Novinky // --- První dva díly Ordinace na voyo o pár dní dříve než v TV ---kdy se můžete těšit na první díl

12.08. // Nej osobnost sezony // --- Hlasujte pro finálovou desítku postav --- která postava vás zaujala nejvíce? Hlasujte

Letní anketa je u konce, známe výherce...

Naše letní anketa je u konce. Je středa 31. srpna 2016, konec prázdnin, dětem zítra opět začíná škola a my vyhlašujeme "nej" osobnost Ordinace. Přes léto jsme totiž v našem letním speciálu hledali osobnosti 11. sezóny Ordinace. Ze všech vašich hlasů se do finále probojovalo deset postav, které získali nejvíce hlasů, a dnes je tady jeden vítěz.

Celkem přišlo 134 hlasů a až do samotného konce bylo hlasování hodně napínavé a bylo zajímavé sledovat celý průběh hlasování. Vítězná "osobnost" 11. sezóny nakonec získala pouze o jeden hlas více než postava na druhém místě. Ale hlasování je u konce. Kdo tedy vyhrál?

Nejvíce hlasů v anketě získala a tím pádem i vyhrává Kateřina Vránová. Moc gratulujeme. "Káča" si toho v 11. sezóně prožila opravdu hodně, zažila jak ty hezké okamžiky, jako např. narození své první dcery nebo znovu setkání po letech se svou dávnou láskou Otou Kovářem, se kterým se k sobě opět vrátili, tak i nepříjemné okamžiky, mezi které se dá zařadit i Otova nevěra s Marikou, kterou mu Kateřina odpustila a společně nyní vychovávají malou Verunku. 

"Nej" osobností 11. sezóny Ordinace se stává Kateřina Vránová


Jak dopadlo celé hlasování, zjistíte na konci stránky, kde najdete anketu, ve které jsou zobrazeny výsledky. V anketě již nelze hlasovat. Děkujeme všem fanouškům za hlasování a zase brzy u podobné soutěže.

 


 

 

09.08. // Foto z dětství // --- Jak vypadali herci z Ordinace jako děti? --- je tady další fotka z dětství, Martiny Randové

06.08. // Nej osobnost sezony // --- Která osobnost vás zaujala nejvíce? --- hlasujte v naší speciální letní anketě

04.08. // 12. sezóna // --- Co vše nás čeká v nové sezóně Ordinace? --- máme pro vás exkluzivní informace z nové sezóny

04.08. // Novinky // --- Druhá řada "Tvojí tváře" zná své soutěžící --- koho z Ordinace uvidíme už na podzim soutěžit

Ordinace v růžové zahradě 2 se už dnes večer vrací na televizní obrazovky. Už dnes večer tak znovu usedneme před televizní obrazovky TV Nova a budeme sledovat osudy našich dobře známých postav ale i nových, kterých míří do Ordinace hned několik. Jako každý rok, tak i letos si pro nás tvůrci připravili novou úvodní znělku. Letošní znělka se ovšem moc neliší od té předchozí, i když námět zůstává stále stejný.

Opět se v prostorách nemocnice objevují hlavní postavy Ordinace, které budou ve 12. sezóně vystupovat. Od minulé znělky se tato moc neliší, ale mírné změny tam jsou. Např. do znělky přibyli nové postavy, jako Alena a Jarmila, které se zde budou objevovat společně s Čestmírem Mázlem, dále taky Ota, Marika, Heluš, Vilík a další. Některé postavy naopak ze znělky zmizeli, jako jsou Kateřina, Darek, Tomáš a další.

Novou znělku uvidíte už v novém díle Ordinace v růžové zahradě 2, který startuje už dnes, 30. srpna, ale na znělku se můžete podívat již nyní ve videu.


Ordinace se vrací na obrazovky už dnes večer

Prázdniny končí, a to nejen ty televizní, ale i ty školní, na obrazovky se pomalu vrací všechny známé i nové pořady. První vlaštovkou TV Nova byla kuchařská show Masterchef, která se vrátila minulou neděli. Dalším návratem byla Ulice, ta se vrátila o den později, tedy v pondělí. Už dnes se vrací i seriál Ordinace v růžové zahradě 2, jako vždy každé úterý a čtvrtek ve 20:20. Opět budete moc sledovat příběhy všech hlavních hrdinů, které dobře znáte a k nim se přidají i nováčci. 

Co vše nás v Ordinaci na podzim čeká si můžete přečíst v našem letním speciálu o 12. sezóně, najdete ho zde. Seznámit se můžete nejen s novými příběhy, které nás čekají, ale i s novými postavami. Tak se určitě nezapomeňte dívat, začínáme už dnes ve 20:20 na Nově.

A pozor! Vrací se i známé reprízy. Kdo nestihne Ordinaci večer a nemá možnost podívat se přes internet, tak se může dívat každé středeční a páteční ráno kolem 9:50. Reprízy večerní Ordinace začínají už zítra. 


Premiéra Ordinace v TV už v úterý, na voyo již dva díly

Prázdniny jsou skoro u konce, i když ty oficiální prázdniny pro děti ještě pár dní potrvají, televizní prázdniny pomalu končí. Televize opět spouští svůj běžný program. Výjimkou není i TV Nova, která vrací své pořady do vysílání. Ordinace se vrací již v úterý 30. srpna ve 20:20.

Nicméně, první nedočkavci se již nových dílů dočkali. A jsou to ti, kteří jsou předplatitelé videoportálu voyo, na kterém Nova nabízí dva díly Ordinace vždy dříve než v TV. Stejným způsobem jsme tak již mohli vidět první dva poprázdninové díly. První díl se na voyo objevil v úterý, druhý dnes. Kdo ještě neviděl a máte voyo, určitě se podívejte. Kdo voyo nemá, nezoufejte, už jen pět dní a Ordinace bude i v televizi. 

 

06.09. // Aktuální díly // --- Obsahy aktuálních dílů Ordinace --- máme pro vás další obsahy dílů Ordinace, co nás čeká?

31.08. // Nej osobnost sezony // --- Naše letní anketa je u konce, známe vítěze --- známe vítěze soutěže, kdo vyhrál?

30.08. // Novinky // --- Ordinace se vrací na obrazovky už dnes večer --- nenechte si ujít první poprázdninový díl 

30.08. // Aktuální díly // --- Obsahy aktuálních dílů Ordinace --- máme pro vás další obsahy dílů Ordinace, co nás čeká?

 

 

25.08. // Novinky // --- Premiéra Ordinace v TV už v úterý, na voyo již dva díly --- už nyní se podívejte na dva díly

 

 

 

 

23.08. // Aktuální díly // --- Obsahy aktuálních dílů Ordinace --- máme pro vás další obsahy dílů Ordinace, co nás čeká?

Naše letní anketa je u konce. Je konec prázdnin, dětem zítra začíná škola a my vyhlašujeme, kdo se stal "nej" osobností Ordinace. Přes léto jsme totiž v našem letním speciálu hledali osobnosti Ordinace. Ze všech vašich hlasů se do finále probojovalo 10 postav, které získali nejvíce hlasů, a dnes je tady jeden vítěz.

 

Vy jste tak měli možnost hlasovat a vybrat tak "nej" osobnost 11. sezóny, která vás zaujala nejvíce. Z vašich hlasů

Je 31. srpna, konec prázdnin, školákům nastává opět ten okamžik, kdy znovu po dvouměsíčním volnu usednou do školních lavic a my vyhlašujeme "nej" osobnost Ordinace. Na začátku prázdnin jste totiž u nás na webu mohli hlasovat a vybrat tak "nej" osobnost 11. sezóny Ordinace, která vás zaujala nejvíce. Z vašich hlasů do finále postoupilo 10 postav, které si získali vaše sympatie, a dnes je tady jeden vítěz.

A kdo se tedy stává "nej" osobností 11. sezóny Ordinace v růžové zahradě 2? Nejvíce hlasů v anketě získala a tím pádem i vyhrává Kateřina Vránová, gratulujeme.

"Káča" si toho v 11. sezóně prožila opravdu hodně, zažila jak ty hezké okamžiky, jako např. narození své první dcery nebo znovu setkání po letech se svou dávnou láskou Otou Kovářem, se kterým nakonec utvořila pár, tak i nepříjemné okamžiky, mei které se dá zařadit i Otova nevěra s Marikou, kterou mu Kateřina odpustila a společně nyní vychovávají malou Verunku. 

"Nej" osobností 11. sezóny Ordinace se stává Kateřina Vránová

 

 

 

 

 

Hlasování ukončeno !!! Výsledky se dozvíte zítra, tedy 31. srpna, určitě nás sledujte...

 

 

 

Petr Hanák, gratulujeme !!!

Jak dopadlo hlasování zjistíte v anketě na konci stránky.

 


 

 

 

 

 

 

 

Hlasování ukončeno ! Do velkého finále postupuje "okamžik"...

Hlasujte pro finálové postavy...

Naše letní anketa postoupila do druhého kola. V tom prvním jste mohli hlasovat pro vybrané postavy z 11. sezóny Ordinace, které vás zaujali nejvíce, v tom druhém se již bude hlasovat pro finálových deset postav, které získali nejvíce hlasů v prvním kole.

Jak hlasovat?

Hlasovat můžete až do konce srpna, a to vždy jednou denně. Svůj hlas můžete rozdělit pro více postav, denně tedy můžete rozdat 1 až 10 hlasů. Záleží jen na vás kdo se stane "nej" osobností 11. sezóny.

Anketu najdete pod fotkami...

Které osobnosti vás zaujaly v 11. sezóně nejvíce? Hlasujte pro ně více zde

Letní anketa Nej osobnost sezóny jde do finále, hlasujte pro finálovou "10" postav, více zde

Nový blok - dvojitým kliknutím zde, zahájíte úpravu bloku...

03.08. // 12. sezóna // --- Exkluzivní ukázky z nových dílů Ordinace --- pomalu budeme odkrývat novinky z nové sezóny

30.07. // Nej osobnost sezony // --- Která osobnost vás zaujala nejvíce? --- hlasujte v naší speciální letní anketě

27.07. // Foto z dětství // --- Jak vypadali herci z Ordinace jako děti? --- jak vypadal Láďa Ondřej alias Jakub jako dítě?

23.07. // Nej osobnost sezony // --- Která osobnost vás zaujala nejvíce? --- hlasujte v naší speciální letní anketě

30.07. // Novinky // --- Hvězdy Ordinace na dovolené: Jak tráví léto? --- kam vyrazila Dana Morávková a Láďa Ondřej27.07. // Novinky // --- Šokující zpráva: Zemře v nových dílech Dana Ráčková? --- čeká nás už brzy další úmrtí???

22.07. // Novinky // --- Hvězdy Ordinace budou soutěžit v Pevnosti Boyard ---kdo bude bojovat v legendární soutěži?

21.07. // Z tisku // --- Martina Randová alias Heluš: Brala jsem cokoli, abych se uživila --- rozhovor s herečkou

13.07. // Foto z dětství // --- Jak vypadali herci z Ordinace jako děti? --- podívejte se na další "dítě", Petra Rychlého

07.04. // Z tisku // --- NOVÁ POSTAVA Vilík z Ordinace:Jaký je a co nás s ním čeká?.. ---rozhovor s nováčkem

Hvězdy Ordinace na dovolené: Jak tráví léto? 

Léto se už pomalu přesouvá do své druhé části. Jsme na konci července, takže do konce léta už zbývá pouhý měsíc, který ale uteče jako voda. Řada z vás ale jistě svou dovolenou ještě stihne, nekteří ji ovšem mají už za sebou, jako například dva oblíbení herci z Ordinace v růžové zahradě 2.

Taková Dana Morávková zvládla dovolenou v New Yorku, kam jezdí protože si "léto bez výletu do New Yorku snad už ani neumí představit". Rozhodně si to ale užila. "Miluju cestování a New York je moje srdeční záležitost. Jsem tady opět s manželem a se synem a moc si to tu užíváme. Každý den navštívíme jedno divadelní představení," prozradila herečka o své dovolené. 

Láďu Ondřeje jste zase mohli potkat na road tripu po Vietnamu, kam vyrazil se svou přítelkyní, která právě z Vietnamu pochází. Nevyrazili ovšem sami, ale se svými kamarády a exotickou dovolenou si náležitě užili. Na závěr všem hercům popřejeme hezký zbytek léta a ať si svou dovolenou užijí. 

Admin Vojta / 30.7. 2016 /
Foto: Soukromý archiv herců


Šokující zpráva: Zemře v nových dílech Dana Ráčková? 

Včerejší článek na oficiálních stránkách Ordinace vyděsil nejednoho fanouška seriálu. Tvůrci zde před několika dny pověsili výzvu, aby jste se vyjádřili jak chcete aby v nových dílech po prázdninách pokračoval příběh mezi Mázlem, Alenou, která do Ordinace nastupuje jako nová postava a Janou. Z vašich "nápadů" tvůrci vybrali tři scénáře, z nichž jeden je ten pravdivý a na podzim ho uvidíme v Ordinaci.

Hodně fanoušků zarazil právě ten poslední, třetí scénář, ve kterém se píše o smrti Dany Ráčkové, Janiny sestry. Podle něj se z Aleny Rytířové má stát Mázlova nová přítelkyně, ovšem jejich vztah má překazit nečekaný příjezd Jany, která Mázlovi oznámí zdrcující zprávu, její dvojče, sestra Dana tragicky zemřela.

Jak to tedy doopravdy bude? Zemře v nových dílech jedna z oblíbených postav nebo nezemře a pravdivý je buď první nebo druhý scénář, o tom, že Mázl a Alena jsou sourozenci? Svůj názor můžete vyjádřit v anketě na oficiálních stránkách Ordinace zde. Který ze tří scénářů bude nakonec pravdivý se dozvíme už na podzim.

Admin Vojta / 27.7. 2016 /

Foto: Archiv TV Nova02.08. // Novinky // --- 12. sezóna Ordinace: Nová postava v podání Jána Jackualiaka --- co prozradil o své roli?

12. sezóna Ordinace: Nová posila v podobě Simony Lewandowské

Polovina prázdnin je už skoro za námi a tak i půlka letní přestávky seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, už v srpnu se můžeme těšit na nové díly, které přinesou spoustu nových příběhů, ale i nových postav, tedy nové herecké posily. S jednou jsme se seznámili již na konci 11. sezóny, kdy se na svatbě Aishy zjevila tajemná "Alena" v podání Michaely Badinkové. Alenu jsme již poznali, ale více jí poznáme až právě ve 12. sezóně.

Alena ovšem nepřijde sama, bude mít sebou dospívající dceru Emu, studentku medicíny, kterou si zahraje herečka Simona Lewandowská, která v nových dílech hodně poplete hlavu Jakubovi Mázlovi. Do Ordinace ovšem nenastupují sami. Těšit se můžeme i na novou známost Zdeny Suché, slovenského hokejistu Martynčáka nebo na paní Babákovou, která se připlete do života zase Bobovi a Heluš. Více o nových postavách se můžete dozvědět zde.

Admin Vojta / 22.7. 2016 /
Foto: Archiv TV Nova

12. sezóna Ordinace: Nová postava v podání Jána Jackuliaka

Léto je v plném proudu, ale dny utíkají, už tady je srpen a blíží se tedy konec prázdnin, tedy i konec letní přestávky většiny seriálů, takovému seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 skončili prázdniny už dávno, v těchto dnech už jsou brány hostivařských ateliérů otevřeny a natáčí se zde nové díly, které na obrazovkách uvidíme už na podzim.

Už brzy se tak dočkáme nových dílů, které přinesou spoustu nových příběhů, ale i nových postav. Novou postavou bude také Andrej Martynčák, nový přítel Zdeny Suché, se kterým se seznámila na Slovensku, kterého si zahraje sympatický slovenský herec Ján Jackuliak.

A co nám charismatický herec prozradil o své roli? "Dobrý den, všechny vás zdravím, jmenuju se Ján Jackuliak, a jak slyšíte, jsem herec od vás z východu ze Slovenska, dostal jsem tu příležitost působit v české Ordinaci, za což velmi pěkně děkuju a doufám, že vás milí diváci nezklamu, mám tu jednu takovou roličku, jmenuje se Andrej Martynčák, je to slovenský hokejista a dostala se mi do rukou paní Dana Morávková, s kterou budu trávit dost času před kamerami, vlastně teď mám první natáčecí den po prázdninách a myslím, že nám to spolu pasuje jako lidem, těším se na vás a doufám, že vás nezklamu, máte se na co těšit," řekl Ján Jackuliak. 

Admin Vojta / 2.8. 2016 /
Foto: Archiv TV Nova

31.07. // Postava týdne // --- 31. týden 2016 - Babeta Hessová --- novinka na našem webu, hodnoťte "ordinační" postavy....

Co nás čeká v Ordinaci na podzim? To zjistíte na následujících fotkách, více zde

 V jednom z předchozích článků jsme si představili Emu Rytířovou, dnes vám představíme další, respektive dalšího z nich.

12. sezóna Ordinace: Míša Badinková z Ulice míří do Ordinace

Už na podzim se můžeme těšit na již 12. sezónu seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, který minulý týden završil svou jedenáctou sezónu a herci se rozutíkali na prázdniny. Ateliéry jsou nyní přes prázdniny zavřené, nenatáčí se, znovu natáčet se začne s koncem prázdnin. A kdy se budeme moc opět těšit na nové díly? To se od nás včas dozvíte. Tvůrci si pro nás jako vždy připravili spoustu zajímavých příběhů a těšit se můžeme i na několik nováčků, protože co by to bylo za start seriálové sezóny bez nových postav.

Také ve 12. sezóně se můžeme těšit na nové postavy. S jednou jsme se měli možnost seznámit již na konci jedenácté sezóny, kdy se v Kamenici objevila Alena Rytířová v podání Michaely Badinkové, která vyměnila ateliéry. Míša Badinková totiž několik let hrála jednu z hlavní postav v seriálu Ulice, což je "sesterský" seriál naší Ordinace. Před časem ale v tomto seriálu skončila a tak nyní mohla naskočit do rozjetého vlaku "Ordinace".

A koho si zde tato herečka zahraje? "Badinková nastupuje jako MUDr. Alena Rytířová a bude nejen posilou na chirurgickém oddělení, ale hlavně novou životní láska primáře Čestmíra Mázla," prozrazuje zdroj ze zákulisí pro deník Aha!. Už brzy se tak na tuto herečku můžeme těšit v Ordinaci.

Martina Randová - Helga Švarcová

Foto: TV Nova/archiv Martiny Randové

SRPEN01.08. // Foto z dětství // --- Jak vypadali herci z Ordinace jako děti? --- jako další vám představujeme "malou" Heluš...

blesk.cz >>>

Heluš z Ordinace jarně rozkvetla: Málem sama sebe nepoznala

Ošklivka Heluš z Ordinace v růžové zahradě 2 se díky fotoprojektu Blesk tv MAGAZÍNU změnila v krásku. Herečka Martina Randová (44) nepoznala sama sebe!

Admin Vojta / 5.7. 2016 /

od 1.8. POSTAVA TÝDNE - každý týden jiná postava, od 1. srpna až do 22. srpna, jestli bude "anketa" pokračovat i po prázdninách se rozhodne podle oblíbenosti u návštěvníků...

4.8. - TISKOVÁ KONFERENCE TV NOVA - dozvíme se novinky a informace z 12. sezóny Ordinace...

 

 

Co nás čeká tento týden v Ordinaci? Podívejte se na upoutávku... / starší upoutávky /

Co nás čeká už na podzim v Ordinaci? Podívejte se na upoutávku... / starší upoutávky /

22.07. // Novinky // --- 12. sezóna Ordinace: Nová posila v podobě Simony Lewandowské --- nová postava

22.07. // Novinky // --- Hvězdy Ordinace budou soutěžit v Pevnosti Boyard ---kdo bude bojovat v legendární soutěži?

21.07. // Z tisku // --- Martina Randová alias Heluš: Brala jsem cokoli, abych se uživila --- rozhovor s herečkou

13.07. // Foto z dětství // --- Jak vypadali herci z Ordinace jako děti? --- podívejte se na další "dítě", Petra Rychlého

13.07. // Exkluzivní ukázky // --- Než začne Ordinace...  --- podívejte se na úplně první ukázku na novou sezónu Ordinace 

11.07. // Fotogalerie // --- Podívejte se na několik fotek z nových dílů --- 12. sezóna se blíží, co vše nás v ní čeká...? 

09.07. // Z tisku // --- Iva Hüttnerová: Vystavuje obrazy a hraje zlou tchyni --- rozhovor s herečkou z Ordinace

06.07. // Foto z dětství // --- Jak vypadali herci z Ordinace jako děti? --- první vybíráme herečku Danu Morávkovou

05.07. // Z tisku // --- Heluš z Ordinace jarně rozkvetla: Málem sama sebe nepoznala --- rozhovor s herečkou

02.07. // Nej osobnost sezony // --- Která osobnost vás zaujala nejvíce? --- hlasujte v naší speciální letní anketě

30.06. // Hlavní stránka // --- Nová anketa, foto a video --- naše otázka v anketě je o 11. sezóně, jak se vám tato sezóna líbila?

28.06. // Upoutávky // --- První upoutávka na novou sezónu --- podívejte se na upoutávku ze záverečných titulků Ordinace

 

 

 

19.07. // Z tisku // --- Valérie Zawadská (57) o péči o svůj vzhled: "Plastiky?.. --- rozhovor s "nováčkem" Ordinace13.07. // Foto z dětství // --- Jak vypadali herci z Ordinace jako děti? --- podívejte se na další "dítě", Petra Rychlého06.07. // Foto z dětství // --- Jak vypadali herci z Ordinace jako děti? --- první vybíráme herečku Danu Morávkovou

13.07. // Foto z dětství // --- Jak vypadali herci z Ordinace jako děti? --- podívejte se na další "dítě", Petra Rychlého06.07. // Foto z dětství // --- Jak vypadali herci z Ordinace jako děti? --- první vybíráme herečku Danu Morávkovou

12. sezóna Ordinace: Nová postava v podání Michaely Badinkové

Léto je v plném proudu, ale dny utíkají, brzy bude srpen a už se opět dočkáme nových dílů Ordinace, která vstoupí do své již 12. sezóny, ta sebou přinese spoustu nových příběhů, ale i nových postav. Jednou z nich bude i Alena Rytířová, v podání herečky Michaely Badinkové. Alenu jsme měli možnost poznat již v posledním díle jedenácté sezóny, ale více jí poznáme až právě ve dvanácté sezóně, a o koho jde?

"Badinková nastupuje jako MUDr. Alena Rytířová a bude nejen posilou na chirurgickém oddělení, ale hlavně novou životní láska primáře Čestmíra Mázla," prozrazuje zdroj ze zákulisí pro deník Aha! Rozhodně se tedy máme na co těšit. 

 

Nový blok - dvojitým kliknutím zde, zahájíte úpravu bloku...

   


12. sezóna Ordinace: Nové postavy představeny, kdo je kdo?

Na začátku srpna byli na tiskové konferenci TV Nova představeny novinky z nové sezóny Ordinace, představeny byli všechny hlavní příběhy které nás na podzim čekají. Nová sezóna Ordinace sebou přinese i spoustu nových postav. Mezi nimi i nová lékařka a její matka. A na koho dalšího se můžeme těšit? Pojďte si všechny postavy s námi představit.

ALENA RYTÍŘOVÁ (Michaela Badinková)

Krásná a inteligentní. Kombinace, které lze jen těžko odolat. A rozvedená - tak přesně taková je Alena. Není divu, že Čestmíru Mázlovi pořádně zamotá hlavu. Alena se přestěhovala do Kamenice už před prázdninami. Vrátila se tak po letech do rodného města, ve kterém vyrůstala a kde má dodnes poněkud svéráznou maminku. Ale nepřijela sama, s sebou má už dospělou dceru Emu, která v Praze studuje medicínu. Alena po rozvodu už pár let žije sama, na milostná dobrodružství ji moc neužije, a když se zamiluje, tak pořádně a každá zrada ji pěkně bolí. Je doslova opakem své neortodoxní matky.

JARMILA KOČKOVÁ (Jana Paulová)

Jarmila je všechno jenom ne nudná dáma. Všednost je něco, co ze života naprosto vytěsnila. Miluje život a všechno, co k němu patří a hodlá si ho do posledního dechu užít na dvě stě procent. Muže střídá stejně rychle, jak se mění aprílové počasí, a těžkou hlavu si z nich nedělá. V životě pochopila, že od nich zkrátká nemůže nic moc očekávat. Ráda by, aby tenhle nadhled měla i její dcera Alena, tu ale její nespoutané chování a občasná extempore přivádí k šílenství. To vnučka Ema má pro babičku větší pochopení.

EMA RYTÍŘOVÁ (Simona Lewandowská)

Mladá, půvabná a chytrá po mamince. To je Ema, studentka medicíny a žákyně školy jménem Život. Ema je dokonalá kombinace svojí svědomité maminky Aleny a přímočaré babičky Jarmily. Medicínu bere vážně a jednou by chtěla být stejně dobrá, ne-li lepší než její matka. Z kluků si zatím těžkou hlavu nedělala, ale dvacítka na krku a Ema už ví, že láska není jenom slovo. Škola je ale pořád na prvním místě, na tom přece žádný kluk nemůže nic změnit. Nebo...?

ROMANA BABÁKOVÁ (Valérie Zawadská)

Kamioňačka Babáková je prototyp ženské od rány, která se s ničím dvakrát nemaže. Má úspěšnou přepravní firmu, která jí slušně vynáší, a to hlavně díky tomu, že pro ni dýchá. Její dech ale s postupující plicní fibrózou každým dnem slábne. Hospitalizace je nezbytná a doktor Švarc její peníze vycítil snad už na příjmu. Babáková nemá manžela ani děti, její zdraví je víc než vachrlaté, a tahle informace je totéž co červený hadr na býka. Zuřivě se šine k milionům Babákové, jako by snad ani nic jiného neexistovalo. Jenomže tahle ženská má všech pět pohromadě.

ADAM SVOBODA (Libor Stach)

Inkoust na diplomu Adama Svobody snad ještě ani nezaschnul a mladý lékař se po hlavě vrhá do praxe v kamenické nemocnici, možná aniž by si stihl uvědomit, že bezstarostný studentský život je ten tam. Mezi matadory působí zpočátku tak trochu jako slon v porcelánu, primář v něm ale vytuší skrytý talent. Adam by se po jedné straně sice chtěl vyrovnat zkušenějším kolegům, ale byl by nejraději, kdyby to šlo samo sebou. Jenomže pro to bude muset něco obětovat, a to je pro něj bolestné uvědomění.

VILÍK BROUČEK (Roman Štabrňák)

Dobrák od kosti. Jinak se snad ani o Vilíkovi mluvit nedá. Jenomže on tou svou přílišnou dobrotou umí lézt pěkně na nervy. Vilík miluje jídlo a moc rád by miloval i nějakou dívku, kamarádek má nepočítaně, jenomže ani zdaleka není lamačem dívčích srdcí a v ženách víc než cokoliv jiného vzbuzuje soucit. Zželí se ho hlavně Lucii a Darkovi, což trošku nabourá jejich poklidný rodinný život.

LENKA ŽENÍŠKOVÁ (Anna Schmidtmajerová)

Lenka je dospělá dcera doktora Ženíška. Dříve bychom řekli, že je nevychovaná nebo že se moc nepovedla. Dneska se takovým lidem říká nespoutaní, nebo že si zkrátka užívají života na sto procent. Lenka totiž ví, že už jí ho moc nezbývá. Vrátila se jí rakovina a ona se namísto léčby rozhodla v čase, který ještě má, dohnat všechno, co dosud nestihla. Svého otce tím přivádí k zoufalství, ten by ji pochopitelně raději než po hospodách a u cirkusu viděl na kapačce v nemocnici.

ANDREJ MARTYNČÁK (Ján Jackuliak)

Slavný slovenský hokejista Martynčák se stane novým přítelem Zdeny Suché. Jejího nového milence David Suchý jen stěží přijme, a tak je jasné, že pořádně zamíchá s děním kolem celé rodiny Suchých.


12. sezóna Ordinace odtajněna, co vše čeká naše hrdiny?

Dvanáctá sezóna se již blíží, na nové příběhy se můžeme těšit už v úterý 30. srpna 2016, kdy poprvé odstartuje nová sezóna. Ta sebou přinese i spoustu nových postav a samozřejmě nové příběhy již dobře známých postav. Co vše na naše postavy v nové sezóně čeká?

ČESTMÍR MÁZL 
Mázl tak trochu rezignoval na lásku. Zdá se ale, že po sérii neúspěšných vztahů konečně poznává svou osudovou ženu, lékařku Alenu Rytířovou (Michaela Badinková). Cesta jednoho k druhému ale nevede přímočaře, lemuje ji nejedna peripetie. Alena je rozvedená matka dcery Emy (Simona Lewandowska), která studuje medicínu a velice dobře si rozumí s Jakubem Mázlem. Součástí rodiny je i Alenina neortodoxní matka Jarmila (Jana Paulová), která umí pořádně zatopit.

Zdroj: TV Nova

Zdroj: TV Nova

ŠVARC A HELUŠ
Tuhle dvojku nikdo a nic nezastaví, a jakmile někde zašustí nějaká bankovka, můžete si být jisti, že oni ji slyší jako první. Právě teď jsou tihle dva sice na ostří nože, nečekané zacinknutí mincí je ale bezpečně opět spojí v další lumpárnu.Do nemocnice je přijata umírající milionářka Babáková (Valerie Zawadská). Švarc vycítí druhou šanci. Chce dědit a snaží se milionářku Babákovou sbalit. Překážkou je ale Heluš, která sice souhlasí s rozvodem, ale má nepříjemnou podmínku...

Zdroj: TV Nova

ZDENA SUCHÁ A DAVID SUCHÝ
Suchý se vrací z Ugandy, kde si uvědomil, jak důležité jsou pro něj děti. Rozhodne se dát svoji rodinu zase dohromady. Je ale pozdě. Zdena má nového partnera, slavného slovenského hokejistu Martynčáka, a chce rozvod. Suchému se nelíbí, že by děti zůstaly na Slovensku a nemohl je vídat. Začíná rozvodové peklo, ve kterém Suchý i Zdena ve snaze udělat to nejlepší pro děti, chybují a nechtěně způsobují jeden druhému problémy.

Zdroj: TV Nova

OTA, MARIKA A KATEŘINA
Kateřina odpustila Otovi a společně vychovávají její dítě. Zato mezi Marikou a Otou to na oddělení vře a jejich vztah neustále nebezpečně balancuje mezi láskou a nenávistí. Ota v Marice v jednu chvíli objeví citlivou dívku, kterou se snaží v sobě potlačit, aby jí už nikdy nikdo neublížil a ona tak mohla dosáhnout svých cílů. Ota přijímá nového lékaře Adama (Libor Stach), talentovaného kluka, který ale bere všechno na lehkou váhu a počítá s tím, že práci na chirurgii lehce zvládne. Realita je však trošku jiná.

Zdroj: TV Nova

BĚLA VALŠÍKOVÁ
Z pracovního kolotoče a neustálého řešení problémů druhých se Běla bude muset zastavit a začít konečně myslet na sebe. Proč? Protože zdraví má jenom jedno. Čeká ji až příliš těžká zkouška, ve které půjde o život.

Zdroj: TV Nova

LUCIE A DAREK
Lucie s Darkem se připravují na příchod miminka. Dramatický porod jim změní život víc, než čekali. Vstoupí do něj Vilík (Roman Štabrňák), zdravotní bratr, který nastoupil do kamenické nemocnice, kde bude bojovat s předsudky, ženským kolektivem, nadváhou a hlavně se samotou. A jen tak neodejde.

Zdroj: TV Nova

BABETA
Babeta se bude snažit pomoct zdravotnímu bratru Vilíkovi, aby si našel holku.

Zdroj: TV Nova

HANÁK A ANDREA
Po mimořádně dramatickém roce panuje v jejich soukromí až nezvyklý klid. Naplno se věnují práci v nemocnici a vychutnávají nebývalou pohodu doma. Jak dlouho jim vydrží?

Zdroj: TV Nova

SEIFERT
Po tragické smrti vnučky chystá Seifert nemocnici k prodeji. Lékaři a sestry tak musí čelit změnám a škrtům v rozpočtu.

Zdroj: TV Nova  


Exkluzivní ukázky z nových dílů...

 Marika v slzách, Ota ji pořádně seřve!

>>> video najdete zde <<<


 Verunka jen září. A Ota s Kateřinou také!

>>> video najdete zde <<<

 
 
 

 

Jen v naše Fanwebu najdete nejvíce informací o hercích z oblíbeného seriálu, rubriku průběžně doplňujeme a již několik herců zde má "svou" kartu, kde o nich najdete veškeré info.

Sledujte nás, brzy zde najdete většinu herců, doplňování herců do naší rubriky probíhá pomalu, přeci jenom herců v Ordinaci si zahráli stovky. Děkujeme za pochopení !!!

 Zlata Adamovská
Postava v Ordinaci: MUDr. Běla Valšíková (Páleníková) - od 1. dílu (6. září 2005)

Zlata Adamovská - narozena 9.3. 1959 v Praze,

Zlata Adamovská se narodila v roce 1959 v Praze. Po ukončení studia na pražské konzervatoři hostovala v různých pražských divadlech. V letech 1984-1990 působila v Městských divadlech pražských.

Objevila se v mnoha českých filmech, např. Tchán (1980), Když rozvod, tak rozvod (1982), Učitel tance (1995) a také v seriálech Sanitka (1984), Hříchy pro pátera Knoxe (1992) nebo Hotel Herbich (1999). V roce 2004 si zahrála ve filmu režiséra Viktora Polesného Milenci a vrazi, kde se objevila jako Zita Gráfová, o jejíž lásku usiluje Borek Trojan (Jiří Langmajer).

Jejím prvním manželem byl bývalý hudebník, manažer Vadim Petrov mladší. Poté byla vdaná za spisovatele, moderátora, scénáristu a publicistu Radka Johna, se kterým má dvě děti: Barbaru a Petra. Od 28. června 2013 je jejím manželem herec a kolega Petr Štěpánek.

 Michaela Badinková
Postava v Ordinaci: MUDr. Alena Rytířová - od 666. dílu (16. června 2016)

Michaela Badinková - narozena 25. 1. 1979 v Malackách na Slovensku,

herectví ji lákalo odjakživa. Ještě na základní škole začala chodit do dramatického kroužku, odkud to měla již jen krůček k vysněnému účinkování v divadle. Zkušenosti sbírala postupně v bratislavském dětském divadle Úsmev, Divadle Andreja Bagara v Nitře a v Bábkovom divadle v Žilině. Spolu s hraním ale také studovala - nejprve hudebně-dramatický obor na Státní konzervatoři v Bratislavě a poté činoherní herectví na pražské DAMU.

První hlavní roli před filmovou kamerou si vyzkoušela rovněž na Slovensku v pohádce Juraj Kováč. Poté se objevila v několika epizodních rolích ve filmech i seriálech natáčených zahraničními produkcemi, mimo jiné například v kanadském seriálu The Immortal. U nás se proslavila rolí Aničky ve filmu Dušana Kleina Jak básníci neztrácejí naději. O rok později ji tentýž režisér obsadil do jedné z hlavních rolí v nekonečném televizním seriálu Ulice.

Kromě toho ji můžeme pravidelně vídat i v divadle. Jako host si zahrála například v pražském Paláci Blaník v muzikálu Miluji tě, ale...,v divadle Pyramida na pražském Výstavišti v muzikálu Pomáda nebo v divadle ABC v dramatu Anna Karenina. Její domovskou scénou je ale Divadlo Na Fidlovačce, kde ztvárnila například Eržiku v Baladě pro banditu, Káču v Divotvorném hrnci či Millie Dillmount v Hledá se muž. Zn. Bohatý!. Za tuto roli byla v roce 2005 dokonce nominována na Cenu Thálie v kategorii muzikál.

 Jan Čenský
Postava v Ordinaci: MUDr. David Suchý - od 223. dílu (29. října 2010)

Jan Čenský - narozen 1.5. 1961 v Praze

Jan Čenský pochází z Prahy, začal studovat hudebně dramatický obor na konzervatoři a ještě za studií začal dostávat příležitosti před filmovou a televizní kamerou. Poprvé hrál v roce 1978 v televizní hře MAPA ZÁMOŘSKÝCH OBJEVŮ, velkou roli pak dostal o rok později v seriálu ZKOUŠKY Z DOSPĚLOSTI (1979), kde na rozdíl od mnoha svých pozdějších hereckých vystoupení hrál zápornou postavu. Nicméně, značný časový prostor, tehdejší masová obliba seriálů jakékoliv kvality a neokoukaná příjemná tvář nového mladého herce zapříčinily obrovskou popularitu začínajícího Čenského. Svým zjevem byl následně předurčen pro role v pohádkách, jichž sehrál v televizi desítky. První z nich byla BÍLÁ KOČIČKA (1979), následující PRINCOVÉ JSOU NA DRAKA (1980) je známá dodnes a pomáhá udržovat Čenského popularitu i po bezmála třiceti letech; nutno ale zároveň dodat, že jeho přínos ke kvalitě této pohádky je ve srovnání s jinými vklady (Vladimír Menšík, písničky J. Uhlíře a Z. Svěráka) je v podstatě zanedbatelný. Také v dalších letech hrál Čenský v řadě pohádek (KOLOBĚŽKA PRVNÍ, 1984; O PRINCEZNĚ, KTERÁ RÁČKOVALA, 1986; O NEJCHYTŘEJŠÍ PRINCEZNĚ, ANIČKA S LÍSKOVÝMI OŘÍŠKY, 1993). O poznání méně hrál ve filmu, jedna z jeho prvních a také nejslavnějších rolí Hynka v komedii KDYŽ ROZVOD, TAK ROZVOD (1982) navíc trpí toporným divadelnickým projevem.

Díky svému vytížení ve filmu a televizi dokončil Čenský konzervatoř až r. 1983, poté nastoupil do Divadla pod Palmovkou, hostoval také v Národním divadle (Hrátky s čertem), od r. 1990 působil v divadle Ta Fantastica. Jak již bylo řečeno, nadále hrál v televizních pohádkách, objevil se také v televizních seriálech (NÁVŠTĚVNÍCI, 1983; větší roli dostal v seriálu DLOUHÁ MÍLE, 1989), zatímco jeho filmové role se dají spočítat na prstech jedné ruky, navíc jde o vesměs zapomenuté záležitosti. V 90. letech se přehrál z rolí sympatických mladíků a následovaly role vesměs záporných ambiciózních mužů (například v seriálech ŽIVOT NA ZÁMKU, 1995; ZDIVOČELÁ ZEMĚ, 1997).

V této době se Čenský začal věnovat ve velké míře moderování (dlouhodobě například uvádí volbu Miss České republiky), v němž dosahuje značných úspěchů. Jan Čenský dodnes těží z popularity, kterou získal ještě jako teenager, ve svých pohádkových rolích sklouzával k hereckému stereotypu, stejně tak v pozdějších letech zůstává jeho herectví bezbarvé i v záporných rolích. Dodnes je sice velmi oblíbený, ale rozhodně nepatří k nejlepším hercům své generace (srovnejme například s osobitými výkony jeho vrstevníků Ondřeje Vetchého nebo Karla Rodena).


Z manželství s Danou, rozenou Šomkovou, má syna Matyáše.

 Dana Morávková
Postava v Ordinaci: MUDr. Zdena Suchá (Tichá) - od 

 Martina Randová
Postava v Ordinaci: Helga Švarcová (Otradovská) - od 507. dílu (28. srpna 2014)

Martina Randová - narozena 30.12. 1971 ve Stodu u Plzně,

 

 Petr Rychlý
Postava v Ordinaci: MUDr. Čestmír Mázl - od 1. dílu (6. září 2005)

Petr Rychlý - narozen 9.8. 1965 v Praze,

Petr Rychlý je český herec, dabér, moderátor a režisér. Vystudoval střední ekonomickou školu v Karlových Varech. Je jedním ze zakladatelů současného Divadla Na Fidlovačce. Na této scéně působil mezi léty 1998 a 2012. Od září 2012 je členem hereckého souboru Divadla na Vinohradech.

Jako moderátor působil v televizních pořadech Ptákoviny, Natočto! a Rychlý prachy. Mezi jeho hlavní herecké role patří postava primáře MUDr. Čestmíra Mázla v televizním seriálu Ordinace v růžové zahradě. Objevil se také v Četnických humoreskách. Zde ztvárnil roli kolaboranta Kugela.

Nadaboval například Joeyho Tribbianiho v seriálu Přátelé, Earla v Jmenuju se Earl, Hanka Moodyho ze seriálu Californication a Petera z animované série Griffinovi. Kromě postav z televizních seriálů propůjčil svůj hlas také Pauliemu, který je jedním z trojice gangsterů v populární české hře Mafia.

Jeho druhou manželkou je bývalá profesionální tenistka Jana Rychlá, roz. Pospíšilová, se kterou má syna Petra. Z předchozího manželství s dabérkou Pavlou Rychlou má dva syny.

 Martin Zounar
Postava v Ordinaci: MUDr. Bohdan Švarc - od 277. dílu (30. srpna 2011)

Martin Zounar - narozen 26.5. 1967 v Hradci Králové,

Martin Zounar je synem herce Miroslava Zounara a lékařky Marty Zounarové. Svým otcem sice nikdy nebyl k herectví veden, ale nakonec vystudoval Státní konzervatoř v Praze, následně hostoval v Národním divadle, v Divadle pod Palmovkou a v Divadle komedie. Ještě jako student se také začal objevovat ve filmu i televizi, první menší roli hrál ve filmu STAV ZTROSKOTÁNÍ (1983), poté dostal role v několika televizních inscenacích a seriálech. Jeho dodnes největší rolí byla postava Tomáše Soukupa v propagandistickém seriálu CHLAPCI A CHLAPI (1988). Na odpor kritiků a nezájem diváků narazila pak jeho hlavní role ve filmu VEKSLÁK ANEB STARÉ ZLATÉ ČASY (1994); opožděná filmová realizace kdysi populárního románu Pavla Frýborta se nepovedla. Do této doby také spadá Zounarův odchod z divadla a pokus o podnikání v několika oborech, který však skončil neúspěchem.

Mezi jeho další role patří  role ve filmech jako jsou, Pták Ohnivák, Vekslák a mnoho dalších rolí v seriálech jako jsou Velmi křehké vztahy a Rodinná pouta. V televizi Prima moderoval programy o vaření - Mňam aneb Prima vařečka, Tescoma Prima vařečka, také hraje v seriálech v Ordinaci v růžové zahradě, od roku 2011 a hraje i v seriálu Vyprávěj. Věnuje se i dabingovému herectví a rozhlasovému moderování.

Zounarovou životní partnerkou je Simona Brdičková, produkční na TV Nova, s níž má jednu dceru.

 

Obsahy epizod - 42. týden 2016

úterý 18.10. 2016

Romana Babáková oznámí Švarcovi, že se chce vdát za řidiče kamionu Bobana. Švarc je zoufalý a snaží se zásnuby za každou cenu překazit. Ota Kovář drží ochrannou ruku nad mladým lékařem Adamem. Brzy ale zjistí, že se v něm zmýlil. Adam svojí nezodpovědností ohrozí život pacienta. Běla s Lenkou leží na společném pokoji v nemocnici a rozhodnou se, že si užijí dobrodružství, na která si dosud netroufly. 

čtvrtek 20.10. 2016

Aloisie s Jindřichem gruntují vilu před návratem Běly z nemocnice. Objeví se ale nečekaná komplikace. Sousedka přinese Jindrovi štěňata, jejichž otcem je jeho jezevčík Čenda. Marika se snaží dokázat Otovi, že je dobrý chirurg a měla by operovat ty nejsložitější zákroky. Heluš a Švarc se snaží společně zabránit sňatku Babákové a řidiče Bobana. Švarce naštěstí napadne řešení.

Obsahy epizod - 43. týden 2016

úterý 25.10. 2016

Suchý se rozhodne použít v rozvodovém boji se Zdenou nejtěžší kalibr. Chystá se u soudu vytáhnout Zdeninu nevěru i duševní problémy, kterými dřív trpěla. Adam Svoboda přijme těžce zraněného pacienta a jako jediný na oddělení věří, že přežije. Pochopení nakonec najde překvapivě jen u Mariky, se kterou si začíná rozumět. Mázl náhodou zjistí, že Jakuba vyloučili z VŠE. Je v šoku a vypraví se do Prahy, aby situaci řešil.

čtvrtek 27.10. 2016

David Suchý operuje těžce poraněnou nohu pacienta Lebedy. Dozví se, že si úraz způsobil za podivných okolností. Lebeda vidí v Suchém důvěrníka a spojence, ale David se má brzy přesvědčit, že je to labilní a nebezpečný člověk. Jakub Mázl se ve škole seznámí s Emou, dcerou Aleny. Ema a Jakub jsou si sympatičtí, chtěli by spolu chodit, jedinou překážkou pro ně můžou být jejich rozhádaní rodiče. Od porodu Bětušky uplynulo šest neděl. Darek se těší na sex s Lucií, jenže romantické chvilky jim vždy pokazí jejich až příliš věrný kamarád Vilík Brouček.

Obsahy epizod - 44. týden 2016

úterý 1.11. 2016

Darek a Lucie by chtěli mít trochu času jen pro sebe, proto domlouvají Vilíkovi, aby si konečně našel holku. Vilík se pochlapí a zavolá své dávné lásce Denise. Denisa slíbí, že za ním přijede do Kamenice. Zdá se, že o Vildu stojí. Marek Lebeda se chce soudit s nemocnicí a s Davidem Suchým kvůli pooperačním následkům. Ředitel Seifert požádá o odborný posudek k případu doktora Debnára, který má se Suchým nevyřízené účty z minulosti. Běla Valšíková nechce přede všemi přiznat, že je vážně nemocná.

čtvrtek 3.11. 2016

Toník uteče ze Slovenska do Kamenice za Davidem Suchým. Zdena a Andrej se vydají za ním, ale David je k synovi nepustí. Znovu důrazně žádá Martynčáka, aby nechal jeho děti na pokoji, jinak ho zničí. Andreje varuje také jeho trenér - věnuje příliš mnoho času a energie vztahu se Zdenou, v hokejovém mužstvu přestává být číslo jedna. Řidič kamionu Boban požádá Heluš o ruku. Heluš váhá, poprvé vidí, že se do ní někdo opravdu zamiloval. Běla odmítá jít na nemocenskou. Chce fungovat v ordinaci, jak dlouho to bude možné.

Obsahy epizod - 41. týden 2016

úterý 11.10. 2016

Andrej Martynčák přivede k Toníkovi sportovního lékaře doktora Debnára, který má vyvrátit teorii o zranění z přetrénování. Alena začíná pochybovat, že je Čestmír Mázl takový sukničkář, jak se o něm říká. Čestmírovi nezbývá, než na své "špatné image" znovu zapracovat. Do nemocnice nastoupí nová ajťačka Nikola a mladý doktor Adam. Mají bydlet s Marikou, té je už od začátku jasné, že si s nimi nebude rozumět.

čtvrtek 13.10. 2016

 

David Suchý se chystá na soud o děti. S paní Lepařovou a Naďou připravují domácnost na návštěvu sociální pracovnice. Když to zjistí Zdena, hledá způsob, jak Davidovi u soudu uškodit. Marika operuje s mladým lékařem Adamem. Dokáže ho znervóznit a přesvědčit ho, že dělá mnoho chyb, která musí ona sama napravovat. Adam je Marice vděčný a připravený přenechat jí svoje operace. Švarc plánuje zasnoubení s Romanou Babákovou a nutí Heluš k rozvodu.


Obsahy epizod - 40. týden 2016

úterý 4.10. 2016

Běla má na pokoji novou spolupacientku, která jí dává najevo, jak ji nesnáší. Odmítá se léčit, a v noci dokonce uteče z nemocnice. Advokátka Naďa stojí proti lékařům chirurgie v soudním sporu a neštítí se využít soukromé informace, které má od Suchého. Bobo Švarc zkouší další způsob, jak se zbavit Heluš.

čtvrtek 6.10. 2016

 

Toník Suchý se zraní na procházce s otcem. Zdena obviňuje Davida, že nedával na syna pozor. Další vyšetření ale odhalí jinou, překvapivou příčinu Tondova zranění. Běla se dál snaží tajit svoji nemoc před rodinou i pacienty. Když se jí udělá nevolno přímo v ordinaci, pochopí, že bude muset brzy všem říci pravdu. Lenka Ženíškova se vrací k divadlu a ke svému příteli Rosťovi. V nemocnici ošetří muže s neobvyklým střelným zraněním. Zdravotní bratr Vilík má podezření, že se muž stal obětí války pytláků a myslivců.


Obsahy epizod - 39. týden 2016

úterý 27.9. 2016

Čestmír Mázl léčí Aleninu matku Jarmilu. Dozví se od ní informaci z minulosti, která ho upřímně vyděsí. Babáková musí řešit problémy ve firmě. Z nemocnice se dostane jen v doprovodu lékaře a Bobo Švarc se toho pochopitelně rád ujme. Marika ošetřuje paní Šindelářovou, které zemřel manžel při nehodě vlaku. Má stále špatné svědomí, že pana Šindeláře nedokázala zachránit. 

čtvrtek 29.9. 2016

Do nemocnice se vrátí Maričina matka Regina. Lékaři zjistí, že Regina má po letech alkoholismu těžce nemocná játra. Marika se i přesto tváří, že je nad věcí. S matkou skoncovala už dávno. Čestmír Mázl miluje Alenu, ale ví, že s ní nemůže být. Nesmí jí ale říct pravý důvod a snaží se vymyslet záminku k rozchodu. Vilík Brouček se v nemocnici setká se svým kuchařským idolem.


Obsahy epizod - 38. týden 2016

úterý 20.9. 2016

David Suchý bojuje se Zdenou o děti. Pomáhá mu v tom advokátka Naďa. Zdena nechce Suchému za žádnou cenu ustoupit, poruší předběžné opatření a děti odveze zpět na Slovensko. Běla musí podstoupit další vyšetření. Podezření z vážné nemoci se snaží utajit před dětmi i Jindřichem. Ten ale z jejího vyhýbavého chování pojme podezření, že má Běla milence. Čestmír a Alena by spolu chtěli konečně strávit noc, ale objeví se nečekaná komplikace v podobě svérázné Aleniny matky.

čtvrtek 22.9. 2016

Jindřich Valšík vyčítá Běle, že si našla milence. Podřízení paní Babákové pro ní objednají na nemocniční pokoj striptéra. Shodou náhod dojde k záměně a kamioňáci si myslí, že striptýz má provést Bobo Švarc. Švarc pochopí, že Romana Babáková je žena, o které léta sní: bohatá a na smrt nemocná. Rozhodne se, že ji za každou cenu musí dostat k oltáři. Čestmír s Alenou společně operují pacientku s vážnou těhotenskou komplikací. Čestmír se dozví, proč Alena kdysi opustila obor gynekologie. 


Obsahy epizod - 37. týden 2016

úterý 13.9. 2016

Běla se bojí, že je nemocná. Musí podstoupit řadu vyšetření. Švarc má zálusk na bohatou pacientku Babákovou. Prosadí si, že se stane jejím ošetřujícím lékařem, a pokusí se z ní vymámit vysokou sumu jako úplatek za transplantaci. Ota a Marika léčí muže, který trpí obtížemi z neznámé příčiny. Ota to chce vzdát a pacienta poslat do jiné nemocnice. Marika si ale vzpomene na podobné příznaky, které už viděla ve svém rodišti, chudé východoslovenské vsi.

čtvrtek 15.9. 2016

Za Marikou přijede její matka, Regina. Marika ale nemá z neohlášené návštěvy vůbec radost, matku vyhodí z nemocnice, nechce s ní mluvit. Regina si stěžuje na dceru Babetě a snaží se v ní vzbudit soucit. Babeta přitom netuší, že Marika má ke svému chování pádný důvod. Na chirurgii ošetří zraněného muže, z jehož kapes padají papírky s podivnými šiframi. Vilík Brouček má jasno, zraněný je určitě špión. David Suchý zjistí, že se Zdena chystá za jeho zády na rozvod a radí se o správné strategii s právníkem. Rozzlobí se a požádá o pomoc advokátku Naďu.


Obsahy epizod - 36. týden 2016

úterý 6.9. 2016

Běla se vrací z dovolené a zjistí, že její ordinace je vzhůru nohama. Jarda Ženíšek zůstal doma a opíjí se. Aloisie si myslí, že je za tím nová milenka, ale ji i Bělu čeká překvapení. Příčinou Ženíškova splínu není přítelkyně, ale dcera Lenka. Jakub organizuje Čestmírovi schůzky s Alenou. Je jako obvykle moc hrr a místo romantických setkání čeká Čestmíra řada trapasů a nedorozumění. Lucie se znovu potká se sympatickým zdravotním bratrem Vilíkem Broučkem. Vyrazí spolu na obhlídku domu, kde Lucie posledně začala rodit, a ani tentokrát se jejich výlet neobejde bez komplikací.

čtvrtek 8.9. 2016

Ota Kovář nemá kvůli práci čas na rodinu. Nevšimne si, že Kateřinu trápí bolesti. Její zdravotní komplikace odhalí náhodou Kateřinina sokyně, Marika Lukáčová. Bobo Švarc má další šílený nápad. Heluš by si mohla vydělávat jako řidička kamionu. Heluš a Švarc se díky tomu seznámí se svéráznou a pohádkově bohatou majitelkou spediční firmy Romanou Babákovou. Běla se znovu potká s Lenkou Ženíškovou.


Obsahy epizod - 35. týden 2016

úterý 30.8. 2016

Do kamenické nemocnice vezou zraněné z velké nehody vlaku. Darek Vágner se během ošetřování pacientů dozví, že havarovaným vlakem jela také Lucie. Do Kamenice se z Ugandy vrací také David Suchý. Ota se těší, že mu předá primariát, ale Suchý má právě jiné starosti, chtěl by přemluvit k návratu manželku Zdenu. Marika má při příjmu zraněných pokyn ošetřovat jen lehčí případy, ale neposlechne a pustí se do komplikované operace vážně zraněného.

čtvrtek 1.9. 2016

Čestmír Mázl se znovu setká se sympatickou Alenou Rytířovou, nastoupila totiž v kamenické nemocnici jako lékařka. Čestmír zve Alenu na oběd a doufá, že všechna minulá nedorozumění se vysvětlila. David Suchý se těší, že Zdena opět nastoupí na oddělení a vrátí se do Kamenice. Chtěl by co nejčastěji vídat děti. Zdena ale přijíždí na návštěvu z Košic, v doprovodu nového partnera, slovenského hokejového reprezentanta Andreje Martynčáka. Marika se stará o pacientku, která při nehodě vlaku přišla o manžela. Po nemocnici se špitá, že si tím hojí špatné svědomí, zraněného totiž nedokázala zachránit.

 

www.ahaonline.cz >>>

Kerestešová z Ordinace: Proč se s kolegy nemusí!

Herečka Andrea Kerestešová (32) ztvárňuje v Ordinaci v růžové zahradě nepříliš lichotivou roli. Kvůli arogantní Marice to nemá vůbec jednoduché.

>>> pokračování článku zde <<<

Admin Vojta / 22.10. 2016 /


www.blesk.cz >>>

XXL doktor z Ordinace Michal Novotný: Já jím málo, ale...

Diváci si herce Michala Novotného (37) vybavují především jako oplácanějšího doktora z úspěšného seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Při pohledu na tohoto sympaťáka každého asi napadne, že herec rád jí. Opak je však pravdou.

>>> pokračování článku zde <<<

Admin Vojta / 14.9. 2016 /


novinky.cz >>>

Andrea Kerestešová: Dneska neumíme říct promiň, převládají ega

Sedm let dostává Andrea Kerestešová velké role v nejpopulárnějších českých seriálech, i když herectví nikdy nestudovala a čeština není její rodný jazyk. Není divu, protože kromě půvabu má tato dvaatřicetiletá herečka z východního Slovenska v sobě nezvyklou kombinaci ženské síly a křehkosti.

>>> pokračování článku zde <<<

Admin Vojta / 28.8. 2016 /


prozeny.blesk.cz >>>

Martina Randová alias Heluš: Brala jsem cokoli, abych se uživila

Éterická Martina Randová (44) je objevem roku. Jako komediální herečku Divadla Na Fidlovačce ji možná znají milovníci prken, která znamenají svět, ovšem masovou slávu jí přinesl až nekonečný seriál Ordinace v růžové zahradě. Tam totiž ,,Heluš“ exceluje.

Admin Vojta / 21.7. 2016 /


prazsky.denik.cz >>>

Iva Hüttnerová: Vystavuje obrazy a hraje zlou tchyni

V mládí byla Iva Hüttnerová (67) pěkná rebelka. Dokonce ji vyhodili z gymnázia. ,,Poměrně přísně mě vychovávala babička a ta zemřela, když mi bylo patnáct. Tehdy jsem ztratila pevnou ruku a svět mi byl malý... Ovšem od chvíle, když jsem začala studovat herectví na DAMU a divadlo mě bavilo, přestala jsem vyvádět. Takže moje rebelie byla relativně krátká, ale vydatná,“ říká herečka a malířka o období, které předcházelo jejímu přerodu v klidnou, rozumnou a pohodovou ženu, kterou známe. 

Admin Vojta / 9.7. 2016 /

Další herec z Ulice míří do Ordinace v růžové zahradě 2

Seriál Ordinace v růžové zahradě 2 posílilo tento rok několik nových posil, mezi nimi i ta v podobě herečky Michaely Badinkové, která pouze vyměnila logo seriálu, do Ordinace totiž přešla z vedlejší Ulice, ve které jste ji mohli dlouhá léta vidět. A už na podzim, přesněji v listopadu nás čeká další posila z Ulice. A to v podobě herce Roberta Jaškówa, který několik let hrál v Ulici mafiána Vasila. Jak se herec těší na svou postavu Doc. Mudr. Leoše Máru?

"Já jsem zvyklý hrát gaunery, takže když jsem se dozvěděl, že doktor Mára nebude typický klaďas a že navíc bude mít plné kapsy fetu, nepřekvapilo mě to. Doktor Mára ale v porovnání s gaunery, které jsem hrál, zas takový záporák není,“ prozrazuje herec, který si zahrál i v seriálech Expozitura, Atentán či Cesty domů.

Admin Vojta / 1.9. 2016 /
Foto: Archiv TV Nova


Ordinace se vrací na obrazovky už dnes večer

Prázdniny končí, a to nejen ty školní, ale i ty televizní, na obrazovky se pomalu vrací všechny známé i nové pořady. První vlaštovkou TV Nova byla kuchařská show Masterchef, která se vrátila minulou neděli. Dalším návratem byla Ulice, ta se vrátila o den později, tedy v pondělí. Už dnes se vrací i seriál Ordinace v růžové zahradě 2, jako vždy každé úterý a čtvrtek ve 20:20. Opět budete moc sledovat příběhy všech hlavních hrdinů, které dobře znáte a k nim se přidají i nováčci. 

Co vše nás v Ordinaci na podzim čeká si můžete přečíst v našem letním speciálu o 12. sezóně, najdete ho zde. Seznámit se můžete nejen s novými příběhy, které nás čekají, ale i s novými postavami. Tak se určitě nezapomeňte dívat, začínáme už dnes ve 20:20 na Nově.

A pozor! Vrací se i známé reprízy. Kdo nestihne Ordinaci večer a nemá možnost podívat se přes internet, tak se může dívat každé středeční a páteční ráno kolem 9:50. Reprízy večerní Ordinace začínají už zítra. 

Admin Vojta / 30.8. 2016 /
Foto: Archiv TV Nova


Co nás čeká v prvním poprázdninovém díle Ordinace?

Už se to blíží, zbývá posledních pár hodin než odstartuje nová již 12. sezóna Ordinace, už zítra přesně ve 20:20 usedneme před televizními obrazovkami TV Nova než se rozezní naše známá znělka a budeme sledovat osudy našich oblíbených postav. Pokud vás tedy zajímá, co nás čeká v prvním poprázdninovém díle, tak čtěte dál.

POZOR! Následující text obsahuje informace z nového dílu, kdo nechce přijít o překvápko, ať dál nečte

Do Kamenické nemocnice vezou zraněné z velké nehody vlaku. Darek Vágner se během ošetření pacientů dozví, že havarovaným vlakem jela také těhotná Lucie.

Záchranáři Darkovi potvrdí, že na místě nehody právě vyprošťují zraněnou těhotnou ženu. Darek bude na pokraji šílenství a jen horko těžko se dokáže soustředit na práci.

Lucie za dramatických okolností rodí. Kvůli vlakovému neštěstí nestihne převoz do nemocnice, jenomže domácí porod zrovna není to, co by si přála. Bojí se o život svého miminka. A právem... Za pět minut dvanáct se objeví pomoc muže, ze kterého se vyklube zdravotní bratr Vilík. Dokáže ale zachránit v nelehkých podmínkách matku i dítě?

Marika má při příjmu zraněných pokyn ošetřovat jen lehčí případy, ale neposlechne a pustí se do komplikované operace vážně zraněného pana Šindeláře. Asistovat jí bude doktor Švarc. To bude o nervy!

Týmž vlakem se do Kamenice se cestou z Ugandy vrací také David Suchý. Nikdo ho v Kamenici nečeká a už vůbec ne od hlavy až k patě od krve. Jaké následky na něm nehoda zanechá?

Ota se těší, že mu předá primariát, ale Suchý má právě jiné starosti: chtěl by přemluvit k návratu manželku Zdenu, která se vrací ze Slovenska. Ta zareaguje překvapivě. 

Tak nezapomeňte, Ordinace startuje už zítra, tedy v úterý 30.8. ve 20:20 na Nově.

Admin Vojta / 29.8. 2016 /
Foto: Archiv TV Nova


Premiéra Ordinace v TV už v úterý, na voyo již dva díly

Prázdniny jsou skoro u konce, i když ty oficiální prázdniny pro děti ještě pár dní potrvají, televizní prázdniny pomalu končí. Televize opět spouští svůj běžný program. Výjimkou není i TV Nova, která vrací své pořady do vysílání. Ordinace se vrací již v úterý 30. srpna ve 20:20.

Nicméně, první nedočkavci se již nových dílů dočkali. A jsou to ti, kteří jsou předplatitelé videoportálu voyo, na kterém Nova nabízí dva díly Ordinace vždy dříve než v TV. Stejným způsobem jsme tak již mohli vidět první dva poprázdninové díly. První díl se na voyo objevil v úterý, druhý dnes. Kdo ještě neviděl a máte voyo, určitě se podívejte. Kdo voyo nemá, nezoufejte, už jen pět dní a Ordinace bude i v televizi. 

Admin Vojta / 25.8. 2016 /
Foto: Archiv TV Nova


12. sezóna Ordinace: Nové postavy představeny, kdo je kdo?

Na začátku srpna byli na tiskové konferenci TV Nova představeny novinky z nové sezóny Ordinace, představeny byli všechny hlavní příběhy které nás na podzim čekají. Nová sezóna Ordinace sebou přinese i spoustu nových postav. Mezi nimi i nová lékařka a její matka. A na koho dalšího se můžeme těšit? Pojďte si všechny postavy s námi představit.

ALENA RYTÍŘOVÁ (Michaela Badinková)

Krásná a inteligentní. Kombinace, které lze jen těžko odolat. A rozvedená - tak přesně taková je Alena. Není divu, že Čestmíru Mázlovi pořádně zamotá hlavu. Alena se přestěhovala do Kamenice už před prázdninami. Vrátila se tak po letech do rodného města, ve kterém vyrůstala a kde má dodnes poněkud svéráznou maminku. Ale nepřijela sama, s sebou má už dospělou dceru Emu, která v Praze studuje medicínu. Alena po rozvodu už pár let žije sama, na milostná dobrodružství ji moc neužije, a když se zamiluje, tak pořádně a každá zrada ji pěkně bolí. Je doslova opakem své neortodoxní matky.

JARMILA KOČKOVÁ (Jana Paulová)

Jarmila je všechno jenom ne nudná dáma. Všednost je něco, co ze života naprosto vytěsnila. Miluje život a všechno, co k němu patří a hodlá si ho do posledního dechu užít na dvě stě procent. Muže střídá stejně rychle, jak se mění aprílové počasí, a těžkou hlavu si z nich nedělá. V životě pochopila, že od nich zkrátká nemůže nic moc očekávat. Ráda by, aby tenhle nadhled měla i její dcera Alena, tu ale její nespoutané chování a občasná extempore přivádí k šílenství. To vnučka Ema má pro babičku větší pochopení.

EMA RYTÍŘOVÁ (Simona Lewandowská)

Mladá, půvabná a chytrá po mamince. To je Ema, studentka medicíny a žákyně školy jménem Život. Ema je dokonalá kombinace svojí svědomité maminky Aleny a přímočaré babičky Jarmily. Medicínu bere vážně a jednou by chtěla být stejně dobrá, ne-li lepší než její matka. Z kluků si zatím těžkou hlavu nedělala, ale dvacítka na krku a Ema už ví, že láska není jenom slovo. Škola je ale pořád na prvním místě, na tom přece žádný kluk nemůže nic změnit. Nebo...?

ROMANA BABÁKOVÁ (Valérie Zawadská)

Kamioňačka Babáková je prototyp ženské od rány, která se s ničím dvakrát nemaže. Má úspěšnou přepravní firmu, která jí slušně vynáší, a to hlavně díky tomu, že pro ni dýchá. Její dech ale s postupující plicní fibrózou každým dnem slábne. Hospitalizace je nezbytná a doktor Švarc její peníze vycítil snad už na příjmu. Babáková nemá manžela ani děti, její zdraví je víc než vachrlaté, a tahle informace je totéž co červený hadr na býka. Zuřivě se šine k milionům Babákové, jako by snad ani nic jiného neexistovalo. Jenomže tahle ženská má všech pět pohromadě.

ADAM SVOBODA (Libor Stach)

Inkoust na diplomu Adama Svobody snad ještě ani nezaschnul a mladý lékař se po hlavě vrhá do praxe v kamenické nemocnici, možná aniž by si stihl uvědomit, že bezstarostný studentský život je ten tam. Mezi matadory působí zpočátku tak trochu jako slon v porcelánu, primář v něm ale vytuší skrytý talent. Adam by se po jedné straně sice chtěl vyrovnat zkušenějším kolegům, ale byl by nejraději, kdyby to šlo samo sebou. Jenomže pro to bude muset něco obětovat, a to je pro něj bolestné uvědomění.

VILÍK BROUČEK (Roman Štabrňák)

Dobrák od kosti. Jinak se snad ani o Vilíkovi mluvit nedá. Jenomže on tou svou přílišnou dobrotou umí lézt pěkně na nervy. Vilík miluje jídlo a moc rád by miloval i nějakou dívku, kamarádek má nepočítaně, jenomže ani zdaleka není lamačem dívčích srdcí a v ženách víc než cokoliv jiného vzbuzuje soucit. Zželí se ho hlavně Lucii a Darkovi, což trošku nabourá jejich poklidný rodinný život.

LENKA ŽENÍŠKOVÁ (Anna Schmidtmajerová)

Lenka je dospělá dcera doktora Ženíška. Dříve bychom řekli, že je nevychovaná nebo že se moc nepovedla. Dneska se takovým lidem říká nespoutaní, nebo že si zkrátka užívají života na sto procent. Lenka totiž ví, že už jí ho moc nezbývá. Vrátila se jí rakovina a ona se namísto léčby rozhodla v čase, který ještě má, dohnat všechno, co dosud nestihla. Svého otce tím přivádí k zoufalství, ten by ji pochopitelně raději než po hospodách a u cirkusu viděl na kapačce v nemocnici.

ANDREJ MARTYNČÁK (Ján Jackuliak)

Slavný slovenský hokejista Martynčák se stane novým přítelem Zdeny Suché. Jejího nového milence David Suchý jen stěží přijme, a tak je jasné, že pořádně zamíchá s děním kolem celé rodiny Suchých.

Admin Vojta / 16.8. 2016 /
Foto: Archiv TV Nova


První dva díly Ordinace na voyo o pár dní dříve než v TV

Již 30. srpna ve 20:20 se po prázdninové pauze vrací na obrazovky TV Nova seriál Ordinace v růžové zahradě 2. Pro všechny velké fanoušky seriálu, kteří jsou zároveň předplatitelé videoportálu voyo.cz máme dobrou zprávu. Jak už bývá zvykem, na voyo.cz se na první díly Ordinace můžete těšit dříve než v TV.

A kdy přesně tedy uvidíme první díl na voyo? Epizoda vysílaná v TV v úterý 30.8. 2016, bude k vidění na voyo již v úterý 23.8. ve večerních hodinách. O dva dny později, tedy ve čtvrtek 25.8. se pak můžete těšit na epizodu, kterou v TV uvidíte až ve čtvrtek 1.9. Předplatitelé voyo tak budou mít exkluzivní možnost podívat se na první dva poprázdninové díly už před víkendem.

Admin Vojta / 13.8. 2016 /
Foto: Archiv TV Nova


12. sezóna Ordinace odtajněna, co vše čeká naše hrdiny?

Dvanáctá sezóna se již blíží, na nové příběhy se můžeme těšit už v úterý 30. srpna 2016, kdy poprvé odstartuje nová sezóna. Ta sebou přinese i spoustu nových postav a samozřejmě nové příběhy již dobře známých postav. Co vše na naše postavy v nové sezóně čeká?

ČESTMÍR MÁZL
Mázl tak trochu rezignoval na lásku. Zdá se ale, že po sérii neúspěšných vztahů konečně poznává svou osudovou ženu, lékařku Alenu Rytířovou (Michaela Badinková). Cesta jednoho k druhému ale nevede přímočaře, lemuje ji nejedna peripetie. Alena je rozvedená matka dcery Emy (Simona Lewandowska), která studuje medicínu a velice dobře si rozumí s Jakubem Mázlem. Součástí rodiny je i Alenina neortodoxní matka Jarmila (Jana Paulová), která umí pořádně zatopit.

Zdroj: TV Nova

Zdroj: TV Nova

ŠVARC A HELUŠ
Tuhle dvojku nikdo a nic nezastaví, a jakmile někde zašustí nějaká bankovka, můžete si být jisti, že oni ji slyší jako první. Právě teď jsou tihle dva sice na ostří nože, nečekané zacinknutí mincí je ale bezpečně opět spojí v další lumpárnu.Do nemocnice je přijata umírající milionářka Babáková (Valerie Zawadská). Švarc vycítí druhou šanci. Chce dědit a snaží se milionářku Babákovou sbalit. Překážkou je ale Heluš, která sice souhlasí s rozvodem, ale má nepříjemnou podmínku...

Zdroj: TV Nova

ZDENA SUCHÁ A DAVID SUCHÝ
Suchý se vrací z Ugandy, kde si uvědomil, jak důležité jsou pro něj děti. Rozhodne se dát svoji rodinu zase dohromady. Je ale pozdě. Zdena má nového partnera, slavného slovenského hokejistu Martynčáka, a chce rozvod. Suchému se nelíbí, že by děti zůstaly na Slovensku a nemohl je vídat. Začíná rozvodové peklo, ve kterém Suchý i Zdena ve snaze udělat to nejlepší pro děti, chybují a nechtěně způsobují jeden druhému problémy.

Zdroj: TV Nova

OTA, MARIKA A KATEŘINA
Kateřina odpustila Otovi a společně vychovávají její dítě. Zato mezi Marikou a Otou to na oddělení vře a jejich vztah neustále nebezpečně balancuje mezi láskou a nenávistí. Ota v Marice v jednu chvíli objeví citlivou dívku, kterou se snaží v sobě potlačit, aby jí už nikdy nikdo neublížil a ona tak mohla dosáhnout svých cílů. Ota přijímá nového lékaře Adama (Libor Stach), talentovaného kluka, který ale bere všechno na lehkou váhu a počítá s tím, že práci na chirurgii lehce zvládne. Realita je však trošku jiná.

Zdroj: TV Nova

BĚLA VALŠÍKOVÁ
Z pracovního kolotoče a neustálého řešení problémů druhých se Běla bude muset zastavit a začít konečně myslet na sebe. Proč? Protože zdraví má jenom jedno. Čeká ji až příliš těžká zkouška, ve které půjde o život.

Zdroj: TV Nova

LUCIE A DAREK
Lucie s Darkem se připravují na příchod miminka. Dramatický porod jim změní život víc, než čekali. Vstoupí do něj Vilík (Roman Štabrňák), zdravotní bratr, který nastoupil do kamenické nemocnice, kde bude bojovat s předsudky, ženským kolektivem, nadváhou a hlavně se samotou. A jen tak neodejde.

Zdroj: TV Nova

BABETA
Babeta se bude snažit pomoct zdravotnímu bratru Vilíkovi, aby si našel holku.

Zdroj: TV Nova

HANÁK A ANDREA
Po mimořádně dramatickém roce panuje v jejich soukromí až nezvyklý klid. Naplno se věnují práci v nemocnici a vychutnávají nebývalou pohodu doma. Jak dlouho jim vydrží?

Zdroj: TV Nova

SEIFERT
Po tragické smrti vnučky chystá Seifert nemocnici k prodeji. Lékaři a sestry tak musí čelit změnám a škrtům v rozpočtu.

Zdroj: TV Nova

Admin Vojta / 4.8. 2016 /
Foto: Archiv TV Nova


Druhá řada "Tvojí tváře" zná své soutěžící

Soutěž Tvoje tvář má známý hlas se na jaře stala doslova hitem, milióny diváků usedali k televizním obrazovkám, aby sledovali české hvězdy v trochu jiné roli. Byla jen otázka času, kdy si pro nás TV Nova nachystá druhou řadu. Ale nač čekat, druhá řada bude už na podzim. Kompletní je i sestava osmi soutěžících, kdo tedy bude v druhé řadě účinkovat?

1. Ivana Jirešová
2. Jan Cina
3. David Gránský
4. Anna Slováčková
5. Marta Jandová
6. Roman Vojtek
7. Miroslav Etzler
8. Markéta Procházková

Jak můžete vidět, tak v seznamu je i jeden zástupce ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Tím bude v této řadě herečka Ivana Jirešová*, kterou z Ordinace můžete znát jako barmanku Lucii Vágnerovou. Ordinace tak již bude mít svého druhého zástupce mezi soutěžícími. V první řadě to byl Petr Rychlý, který předvedl fantastická vystoupení. Budeme držet tedy palce i Ivaně.

* - Ivana není jediná, kdo bude v druhé řadě "Tvojí tváře" z Ordinace vystupovat, těšit se můžeme i na Jana Cinu, který si zahrál Matyho Povýšila nebo na Martu Jandovou, která si zahrála epizodní roli. Aktuálně ale hraje v Ordinaci pouze Ivana, proto píšeme pouze o ní.  

Admin Vojta / 4.8. 2016 /
Foto: Archiv TV Nova


Hvězdy Ordinace budou soutěžit v Pevnosti Boyard

Legendární světová soutěž Pevnost Boyard, která ovládá svět už od devadesátých let nyní "přichází" do České republiky. Divákům ovšem tato soutěž určitě není neznámá, její originální verzi vysílala už Česká televize, TV Nova i Prima Cool. Nyní se tato soutěž natáčí přímo pro Českou republiku s českými hvězdami. To vše pro TV Prima.

Na Pevnost Boyard se můžeme těšit už na podzim, prozradit můžeme to, že moderátorem bude oblíbený moderátor Libor Bouček, otce Furu si zahraje Jan Rosák a soutěžící budou celebrity, kterých do Francie, kde se soutěž natáčí, postupně odlétá několik desítek. V soutěži by mělo vystupovat až padesát soutěžících.

Nicméně proč o tom informujeme zrovna my? Už podle úvodní fotky to můžete poznat. Ano, do Pevnosti Boyard odlétají i hvězdy seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Mezi nimi i Jan Čenský, Daniel Bambas nebo Daniela Šinkorová, bývalá hvězda Ordinace. Už na podzim se tak budeme moc podívat, jak herci z Ordinace bojují v pevnosti. Máme se tedy na co těšit.

Admin Vojta / 22.7.  2016 /
Foto: Internet

Před necelými dvěma týdny skončila jedenáctá sezóna Ordinace v růžové zahradě 2. Byla plná výjimečných okamžiků, ale takéé výjimečných osobností. My si všechny tyto osobnosti nyní připomeneme. Pro všechny osobnosti můžete hlasovat ve speciální anketě, ve které se vás ptáme na to, která osobnost vác zaujala nejvíce.

Hlasovat můžete celé léto a hlasovat můžete jednou denně/ jednou za 24 hodin. Výsledky se dozvíte na konci léta, kdy představíme "nej" osobnost 11. sezóny.

Jen pro upřesnění. V tomto speciálu se neobjeví všechny postavy z Ordinace, ale jen ty postavy, které jste v 11. sezóně viděli nejčastěji a které vás diváky u obrazovek zasáhly nejvíce a byl na ně velký ohlas i na sociálních sítích.


Která osobnost vás v 11. sezóně nejvíce zaujala/čí příběh vás nejvíce zaujal?

Finále - VÝSLEDKY LETNÍ ANKETY

Naše letní anketa je u konce. Celé léto jsme společně hledali nejlepší osobnost 11. sezóny a tu jsme našli. Ze všech vašich hlasů se do velkého finále probojovalo deset postav, které získali nejvíce hlasů, a dnes je tady jeden vítěz.

Celkem přišlo 134 hlasů a až do samotného konce bylo hlasování hodně napínavé a bylo zajímavé sledovat celý průběh hlasování. Vítězná "osobnost" 11. sezóny nakonec získala pouze o jeden hlas více než postava na druhém místě. Ale hlasování je u konce. Která osobnost je tedy ta úplně nej?

Nejvíce hlasů v anketě získala a tím pádem i vyhrává Kateřina Vránová. Moc gratulujeme. "Káča" si toho v 11. sezóně prožila opravdu hodně, zažila jak ty hezké okamžiky, jako např. narození své první dcery nebo znovu setkání po letech se svou dávnou láskou Otou Kovářem, se kterým se k sobě opět vrátili, tak i nepříjemné okamžiky, mezi které se dá zařadit i Otova nevěra s Marikou, kterou mu Kateřina odpustila a společně nyní vychovávají malou Verunku. 

"Nej" osobností 11. sezóny Ordinace se stává Kateřina Vránová


Jak dopadlo celé hlasování, zjistíte na konci stránky, kde najdete anketu, ve které jsou zobrazeny výsledky. V anketě již nelze hlasovat. Děkujeme všem fanouškům za hlasování a zase brzy u podobné soutěže.

 


 

 

 

 
 

Hlasujte pro finálové postavy...

Naše letní anketa postoupila do druhého kola. V tom prvním jste mohli hlasovat pro vybrané osobnosti z 11. sezóny Ordinace, které vás zaujali nejvíce, v tom druhém se již bude hlasovat pro finálových deset postav, které získali nejvíce hlasů v prvním kole.

Jak hlasovat?

Hlasovat můžete až do konce srpna, a to vždy jednou denně. Svůj hlas můžete rozdělit pro více postav, denně tedy můžete rozdat 1 až 10 hlasů. Záleží jen na vás kdo se stane "nej" osobností 11. sezóny...

Před necelými dvěma týdny skončila jedenáctá sezóna Ordinace v růžové zahradě 2. Byla plná výjimečných okamžiků, ale takéé výjimečných osobností. My si všechny tyto osobnosti nyní připomeneme. Pro všechny osobnosti můžete hlasovat ve speciální anketě, ve které se vás ptáme na to, která osobnost vác zaujala nejvíce.

Hlasovat můžete celé léto a hlasovat můžete jednou denně/ jednou za 24 hodin. Výsledky se dozvíte na konci léta, kdy představíme "nej" osobnost 11. sezóny.

Jen pro upřesnění. V tomto speciálu se neobjeví všechny postavy z Ordinace, ale jen ty postavy, které jste v 11. sezóně viděli nejčastěji a které vás diváky u obrazovek zasáhly nejvíce a byl na ně velký ohlas i na sociálních sítích.


Která osobnost vás v 11. sezóně nejvíce zaujala/čí příběh vás nejvíce zaujal?

 

 

Nový blok - dvojitým kliknutím zde, zahájíte úpravu bloku...

 
 

Hlasujte v duelech v soutěži o nejlepší postavu Ordinace, více zde

 Obsahy aktuálních dílů Ordinace až na tři týdny, co vše nás čeká? více zde

     
 

23.10. // Nej postava // --- První duely Nej postavy jsou tady --- hlasujte právě teď pro nejlepší postavy seriálu Ordinace

21.10. // Nej postava // --- Startuje první ročník soutěže Nej postava --- zatím se můžete podívat na nominované postavy

18.10. // Aktuální díly // --- Obsahy aktuálních dílů Ordinace --- máme pro vás další obsahy dílů Ordinace, co nás čeká?

11.10. // Aktuální díly // --- Obsahy aktuálních dílů Ordinace --- máme pro vás další obsahy dílů Ordinace, co nás čeká?

04.10. // Aktuální díly // --- Obsahy aktuálních dílů Ordinace --- máme pro vás další obsahy dílů Ordinace, co nás čeká? 

27.09. // Aktuální díly // --- Obsahy aktuálních dílů Ordinace --- máme pro vás další obsahy dílů Ordinace, co nás čeká?

20.09. // Aktuální díly // --- Obsahy aktuálních dílů Ordinace --- máme pro vás další obsahy dílů Ordinace, co nás čeká?

14.09. // Z tisku // --- XXL doktor z Ordinace Michal Novotný: Já jím málo, ale... --- co na sebe herec "prásknul"?

13.09. // Aktuální díly // --- Obsahy aktuálních dílů Ordinace --- máme pro vás další obsahy dílů Ordinace, co nás čeká?

08.09. // Hlavní stránka // --- Nové video, foto a anketa --- která nová postava vás zatím nejvíce zaujala, hlasujte v naší anketě

Ordinace v růžové zahradě 2 je tady s námi již více jak 11 let. Už od roku 2005 můžeme sledovat osudy našich známých postav, které toho prožili opravdu hodně, vidět jsme mohli příběhy plné humoru, radostí, lásek, ale i hádek či smutku. Podívejte se v tomto speciálu na video od jednoho fanouška, který shrnul celých 11 let Ordinace....

Už na podzim nás čeká na webu nová soutěž

Podzim se nám již blíží a je tedy na čase oznámit, co nás čeká na webu. Samozřejmě stále budeme pokračovat v zaběhlém chodu, stále se tedy u nás můžete těšit na nejnovější novinky a informace ze seriálu. Těšit se můžete také na několik nových rubrik, které pro vás připravujeme. Včera jsme pro vás na web dali nové logo, na kterém se objevují hlavní postavy, které se budou objevovat ve 12. sezóně.

Na podzim nás na webu čeká také jedna soutěž. Podzim na našem webu bude totiž patřit hledání nejlepší postavy seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Čeká nás první ročník soutěže "Nej postava". O co v této soutěži půjde, je jasné už z názvu, budeme hledat nejlepší postavu Ordinace. A hledat budeme až do Vánoc.

Admin Vojta / 24.8. 2016 /Duely

Duely jsou první částí naší soutěže. Hlasovat v duelech můžete vždy jednou denně (jednou za 24 hodin) a to až do soboty 29. října. Dál postoupí ta postava, která v duelu získá více hlasů, poražená postava automaticky vypadává. 

1. duel

         

                                                                                                   

2. duel

         

                                                                  

3. duel

         

                                                                  
 

Nominované postavy (36 nejlepších)...

Seznamte se s těmi nejlepšími. V nominacích zvítězilo 36 nejlepších postav, pro které budete moc nyní hlasovat, a to v duelech. Duely budou rozděleny na tři týdny, každý týden bude probíhat šest duelů, z toho tři pro muže a tři pro ženy.

 

Seřazeno dle abecedy.

Duelanti - ženy   Duelanti - muži
Babáková Romana   Brouček Vilém
Hanáková Andrea   Hanák Petr
Hessová Babeta   Kalina Gustav
Hrůzová Lada   Kovář Ota
Kočková Jarmila   Martynčák Andrej
Kolomazníková Aloisie   Mázl Čestmír
Lepařová Jolana   Mázl Jakub
Lukáčová Marika   Mázl Mikuláš (Miki)
Nguyen Tien   Pokorný Vašík
Pokorná Eliška   Seifert Karel
Růžičková Naďa   Suchý David
Rytířová Alena   Suchý Tonda
Suchá Zdena   Svoboda Adam
Švarcová Helga   Švarc Bohdan
Valšíková Běla   Švarc Milan
Vágnerová Lucie   Valšík Jindřich
Vránová Kateřina   Vágner Darek
Ženíšková Lenka   Ženíšek Jaroslav
 

 

 

Hlasujte v duelech v soutěži o nejlepší postavu Ordinace, více zde

 Obsahy aktuálních dílů Ordinace až na tři týdny, co vše nás čeká? více zde

     
 

23.10. // Nej postava // --- První duely Nej postavy jsou tady --- hlasujte právě teď pro nejlepší postavy seriálu Ordinace

21.10. // Nej postava // --- Startuje první ročník soutěže Nej postava --- zatím se můžete podívat na nominované postavy

18.10. // Aktuální díly // --- Obsahy aktuálních dílů Ordinace --- máme pro vás další obsahy dílů Ordinace, co nás čeká?

11.10. // Aktuální díly // --- Obsahy aktuálních dílů Ordinace --- máme pro vás další obsahy dílů Ordinace, co nás čeká?

04.10. // Aktuální díly // --- Obsahy aktuálních dílů Ordinace --- máme pro vás další obsahy dílů Ordinace, co nás čeká? 

27.09. // Aktuální díly // --- Obsahy aktuálních dílů Ordinace --- máme pro vás další obsahy dílů Ordinace, co nás čeká?

20.09. // Aktuální díly // --- Obsahy aktuálních dílů Ordinace --- máme pro vás další obsahy dílů Ordinace, co nás čeká?

14.09. // Z tisku // --- XXL doktor z Ordinace Michal Novotný: Já jím málo, ale... --- co na sebe herec "prásknul"?

13.09. // Aktuální díly // --- Obsahy aktuálních dílů Ordinace --- máme pro vás další obsahy dílů Ordinace, co nás čeká?

08.09. // Hlavní stránka // --- Nové video, foto a anketa --- která nová postava vás zatím nejvíce zaujala, hlasujte v naší anketě

 

Duely

Duely jsou první částí naší soutěže. Hlasovat v duelech můžete vždy jednou denně (jednou za 24 hodin) a to až do soboty 29. října. Dál postoupí ta postava, která v duelu získá více hlasů, poražená postava automaticky vypadává. 

1. duel

         

                                                                                                   

2. duel

         

                                                                  

3. duel

         

                                                                  

 

 

 

66 od sebe ankety !!!!

Nový blok - dvojitým kliknutím zde, zahájíte úpravu bloku...

Drama v Ordinaci: Martinu Randovou odvezla záchranka

Pořádné drama bylo tento týden na natáčení seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Oblíbenou herečku Martinu Randovou alias Heluš totiž přímo z natáčení odvezla záchranka. A co bylo důvodem pro rychlou hospitalizaci? Herečku již delší dobu trápili bolesti zad, oblíbená herečka ale zdravotní potíže přehlížela a tak se v pondělí přímo ze seriálové nemocnice dostala do té skutečné.

Kvůli hereččině hospitalizaci se muselo dokonce upravit natáčení, "Obrazy, které byly na nejbližší dobu v plánu, se natočí, jakmile to zdravotní stav Martiny Randové umožní. Zdraví máme všichni jenom jedno a to je nejdůležitější. Martině přejeme hodně sil a brzké uzdravení," prozradila mluvčí TV Nova Alžběta Cimová. 

Admin Vojta / 5.10. 2016 /
Foto: Archiv TV Nova

Nový blok - dvojitým kliknutím zde, zahájíte úpravu bloku...

Nový blok - dvojitým kliknutím zde, zahájíte úpravu bloku...   

Seriál Ordinace v růžové zahradě 2 je česká 1. televizní dlouhotrvající mýdlová opera. Produkci a vysílání seriálu zajišťuje TV Nova, která seriál vysílá již od roku 2005 (6. září 2005 poprvé).
Na obrazovkách Novy se můžeme každé úterý a čtvrtek večer setkávat a sledovat osudy lékařů z místní nemocnice, záchranky a soukromé pediatrické ordinace. 
Nejdůležitější část nemocnice je oddělení chirurgie, kde je vrchní sestrou hodná, a vždy veselá Babeta, která je dobrou duší celé chirurgie. V nemocnici pracuje několik doktorů, kteří tvoří hlavní postavy seriálu. Je to například doktor Bohdan "Bobo" Švarc, Petr Hanák, Darek Vágner či Ota Kovář.
V nemocnici najdeme i oddělení gynekologie, kde je primářem doktor Čestmír Mázl, lékárnu nebo bufet, což je oblíbeným místem snad každého pacienta. 
Najdeme zde i dětského lékaře, tuto funkci v ordinaci plní doktorka Běla Valšíková.
Kromě zmíněné nemocnice se osudy našich postav odehrávají i na jiných místech a to třeba v místním baru U Čerta nebo v bytech jednotlivých postav, například Mázlových, Hanákových, Valšíkových nebo Suchých.

 


Režie:

Ján Sebechlebský, Jaromír Polišenský, Marián Kleis ml., Jiří Věrčák, Moris Issa, Jan Pecha, Ondřej Sokol, Zuzana Zemanová-Hojdová

Scénář:

Lucie Konečná, Magdaléna Bittnerová, Adam Pražák, Lucie Konášová, Ivo Pelant, Irena Obermannová

Kamera:

Viktor Smutný, Lubomír Glavanakov, Josef Hruša, Roman Pavlíček, Miroslav Hurt, Viktor Potůček, Robert Jakobe, Martin Kubala, Marek Tichý, Petr Seidl, Zdeněk Dvořák, Jan Hojdar

Hudba:

Jan P. Muchow

Výprava-architekt:

Martin Kurel

Kostýmy:

Michaela Červenková, Pavla Tajerová, Johana Schlosserová, Hana Jelínková

Střih:

Pavol Jurišta, Petr Pauer

Zvuk:

Radek Ráček

Vedoucí produkce:

Zuzana Konrádová, Zuzana Seifertová, Lucia Kršáková, Zuzana Hrušková

Produkce:

Ladislav Dvořák, Matěj Oujezdský

Zpěv:

Miroslav Žbirka, Iva Frühlingová

Text písně:

Kamil Peteraj

Masky:

Vilém Persy, Veronika Lišková-Kuchtová, Monika Balvínová

Dramaturgie:

Šárka Baborovská, Magdaléna Turnovská, Magdaléna Bittnerová, Hana Roguljič, David Slama, Jiří Kunst, Jitka Musilová

Pomocná režie:

Kateřina Housková, Daniel Šůra, Zuzana Janášová

Spolupráce:

Jaroslav Zderadička

Výprava:

Zdeněk Flemming

Výkonný producent:

Lucia Kršáková

Producent:

Jana Brávková, Šárka Baborovská, Lenka Hornová

Asistent produkce:

George Madzia

Skript:

Zdena Froncová, Gábina Bernardová

Autor projektu:

Lucie Paulová

 

Mladá herečka Anička Fialová, kterou znáte z Vinařů jako Julii Vlčkovou, oslaví v únoru krásné jubileum, 20. narozeniny. Díky našemu fanwebu Vinařů máte možnost Aničce popřát, všechna vaše přání a vzkazy jí pak pošleme a také je zveřejníme zde na webu...
Svoje přání pro Aničku posílejte na na náš facebook (facebook.com/vinarifan) nebo pomocí formuláře, který najdete níže...


 

 

 


Představitelka Julie slaví "20"

Už brzy oslaví jedna herečka ze seriálu Vinaři jubileum. Ano, opravdu jde o mladou herečku Aničku Fialovou, která se narodila 9. února 1996, pokud správně počítáte tak zjistíte že v tento den tohoto roku bude na světě již 20 let, ale i přesto vypadá pořád půvabně. 
Anna Fialová je ze slavné rodiny, jejím dědečkem je Limonádový Joe neboli Karel Fiala. Aničky filmografie moc rozsáhlá není, ale přesto se v jejím životopise pár filmů či seriálů najde. Tak např. jejím prvním filmovým debutem byl snímek Román pro ženy, objevila se i v pohádce Kouzla králů, ve filmech Bella Mia, Muzikál aneb Cesty ke štěstí nebo nejnověji ve filmu Lída Baarová a v seriálech Vyprávěj či Vinaři.

A protože "dvacítka" je velký důvod k oslavě a dárkům, tak se náš fanweb rozhodl dát Aničce takový malý dárek. Pokud se chcete i vy zapojit do našeho dárku pro Aničku tak je to velmi jednoduché. Stačí když nám pošlete libovlné přání, básničku, vzkaz či jen pozdrav. Vaše přání pro Aničku můžete posílat na náš facebook, kam už nám chodí spousta krásných přání či na náš email. My pak vše dáme dohromady a pošleme přímo Aničce Fialové.

 

 

 

TOPlist