Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web


Druhá řada oblíbeného seriálu Vinaři startuje už brzy, na první díl se můžeme těšit 30. srpna...


 Rozhovory s nováčky Vinařů: Co bylo prozrazeno o nových postavách?

Minule jsme se podívali na to, co říkají o svém působení ve Vinařích jejich stále hvězdy, kteří o svých rolích v rozhovorech prozradili i pár zajímavostí. Dnes se v tomto článku zaměříme na nováčky, což je zcela logické, protože nová řada Vinařů bude především o nových postavách, kterých se v seriálu objeví plno. Také ti prozradili na své postavy nějaké zajímavosti. Kdo je Chrudoš, kdo jsou manželé Bartákovi, kdo je Hamplová? A jak dlouho trvá nalíčit Anežku Rusevovou, která hraje Sumečkovou?

 
CHRUDOŠ - Leoš Noha
Vaše postava je ve Vinařích nová, můžete jí představit?
Moje postava se jmenuje Chrudoš a je to starosta obce Strdín, kam z Moravy přesídlí farář Tomica.

Na starostu máte zajímavý image, jaký je Chrudoš?
Chrudoš je opravdu jako starosta na malé vesnici celkem dost zvláštní, protože má dlouhé vlasy a nosí rastafariánskou čepici, což by mohlo evokovat, že by mohl užívat lehké drogy. Ale shodli jsme se na tom, že ,,už ne“ ale dříve ,,asi ano“.

Přibližte ho prosím ještě...
On sem tam něco projede a má věci tak trochu na háku. Někdy jako starosta udělá něco dobrého, jindy zase něco horšího. Moje postava není ani pozitivní, ani negativní. Je komická, i když mám sem tam i vážnější polohy, asi abych se neutopil v humoru. Ale je to komický seriál a i starosta Chrudoš bude zdrojem specifického humoru.

Má Chrudoš nějakou typickou vlastnost? Oblíbené úsloví například?
To úplně ne, ale sem tam má slovník jako fotbalista po zápase.


KLÁRA - Eliška Křenková

Eliško, jakou roli jse dostala, koho hrajete?
Já hraju Kláru Hamplovou, dceru Jitky Čvančarové. Klára je satanistka, která má black metalovou kapelu.

Jak se v této roli cítíte?
Je to ohromně zábavné, opravdu, velice si to užívám! Jsem vděčná za takovouto roli.

Je vám Klára nějak blízká?
Já nejsem satanistka, ani nemám black metalovou kapelu, í když mám ráda i tvrdší muziku, ale tohle už je moc. Jinak Klára je ještě tak trochu puberťačka, je jí sice kolem osmnácti, ale ona ta puberta - obzvlášť u holek z vesnice - je tak trochu zastydlá. Její chování a jednání vůbec je pro mne opravdu velmi legrační, je to hodně zábavné.

Jaké jsou její vlastnosti?
Klára je rebelka, což je asi i dáno věkem. Ale jinak je to hodná holka a má velmi hezký vztah s mámou.


HAMPLOVÁ - Jitka Čvančarová

Vaše postava je v této sérii nová, koho hrajete?
Moje postava je hospodská Hamplová a je to ženská, která žije sama bez muže a se svou téměř dospělou dcerou. Je to tak nedosažitelná femme fatale vesnice - má nespočet nápadníků, které od sebe celkem humorně ,,odpálkovává“, a čím víc jsou u ní muži neúspěšní, tím víc je samozřejmě i žádoucí.

Nikdo u ní nebude mít úspěch?
Ona se stane taková zvláštní věc, a to, že vznikne jakési pouto mezi ní a novým farářem - a nejde o nic nevkusného nebo přehnaného, snažíme se oba s Pavlem Liškou, který hraje faráře, tuto věc podat tak, abychom nikoho nepobouřili, vkusně a lidsky. Myslím, že to bude milé, s Pavlem to ostatně ani jinak nejde!

BARTÁKOVÁ - Laďka Něrgešová
Vaše postava je velmi svérázná ženská, jak byste ji popsala?
Jaruna Bartáková - a ona je taková... Hodně na peníze, je praktická, shánčlivá - a hlavně na úkor ostatních!

Baví vás hrát takovou postavu?
Rohodně baví a je to určitě lepší než hrát hodnou nudnou princeznu. Jakmile má postava jakoukoliv charakterovou vadu nebo je pro ni příznačná nějaká věc, tak se hraje dobře. U Bartákové je spousta prostoru ukázat její náturu, rozehrát to, a já už se moc ,,těším“ na ohlasy, kdy budou lidé říkat, že Bartákovou vlastně vůbec nehraju, protože to jsem já!


BARTÁK - Marek Taclík

Barták je také nová postava ve Vinařích. Jak byste ho stručně charakterizoval?
Je to moderní vesnický vekslák!

S čím obchoduje moderní vesnický vekslák?
Koupí vidle za devět korun a prodá je za dvanáct. Vlastně je to takový český podnikatel. A jako správný český podnikatel z těch třech korun neplatí žádné daně!

Vaší seriálovou manželkou je Laďka Něrgešová. Jaké je vaše manželství, kdo je hlavou rodiny?
V duu Barták a Bartáková je to samozřejmě Bartáková. Ne že by to tak scénáristé napsali, ale s Laďkou se takhle prostě líp hraje, asi tady nastal takový přirozený vývoj - na obou stranách, a Laďka je šéf!

WALDEMAROVÁ - Zuzana Norisová
Povíte nám něco o Monice?
Moje postava se jmenuje Monika Waldemarová, což je žena místního vinaře. Waldemarovi jsou zjevně dost bohatí a Monika se nudí, a tak začne psát blog - nikoho její psaní sice nezajímá, ale ona to strašně prožívá. A tím, jak se prožívá, jak se má na prvním místě ve všem, je vlastně komická. Manžel na ni tak trochu kašle, zanedbává ji, ale možná i proto, že ona je lehce bláznivá. A protože není v manželství příliš šťastná, realizuje se v blogu, který píše asi tak pro čtyři ženy ve Strdíně.

O čem jsou ty blogy?
Je to od všeho něco, částečně spiritualistické věci, horoskopy, také splétá cosi o novoluní, o józe a přitom tomu vůbec nerozumí. Navíc někdy předstírá, že má jakési vize, že se dokáže naladit na jinou realitu. Je prostě trochu bláznivá. Nadto je hodně náladová, v jednom monologu má snad tisíc střihů. Ale já mám v této roli prostor pro vlastní nápady a improvizaci, což je skvělé.


GÁBINA - Johana Freywaldová

Můžete se prosím představit těm, kdo vás neznají?
Jmenuju se Johana Freywaldová, je mi 23 let a narodila jsem se v Ostravě. Hát mě baví, a proto jsem také chodila 11 let do Národního divadla motavskoslezkého, zpívala jsem v dětském operním studiu. Většinou se však jednalo o operetu či operu, a i díky tomu se spíše (když už) považuju za zpěvačku. Do divadla už nějaký ten pátek nechodím, ale věnuju se zpěvu i nadále - pop, rock, plno dalších žánrů a vlastní tvorbě s kapelou.

Koho ve Vinařích hrajete?
Jsem Gábina Karasová, takže ségra toho největšího frajera ve Strdíně, a to mi lichotí. A jsem tak trochu holka pro všechno. Zpívání mě neuživí, tak dovážím do místní hospody utopence a hermelíny a ve volném čase se třeba ráda stanu i rozhodčí soutěže v pití piva.


KARAS - Petr Vaněk

Jaký je váš Karas?
Vtipný a hodný - na ženy!

Co máte společného s Karasem?
Zálibu v hudbě - a ženy mám také rád!

Přiblížíte nám Karase více?
Určitě to není typický venkovan - asi se nějaká duše rozhodla, že se usadí ve Strdíně, a vzala si tohleto Karasovo tělo. Takže takto se objevil mezi ostatními postavami této série Vinařů - a já si myslím, že právě pestrostí postav je tato série mnohem barevnější a zajímavější v charakterech.

Jak si užíváte natáčení?
Velice! My tu máme kapelu, jejíž součástí jsou v seriálu ještě Vojta Záveský, Eliška Křenková a Johanka Freywaldová, jmenuje se Trakthor - a to je parta děcek z vesnice, která z ní svými životy vybočují, každý z nich je jiný, ale jako parta fungují skvěle. Scénáře jsou opravdu výborně napsané, jsou velmi vtipné, takže nás hraní ve Vinařích baví všechny.

Je nějaká scéna, situace, která vás obzvlášť pobavila?
Scénář je tak dobře a překvapivě napsaný, že já bych z něho něchtěl vytahovat jednu zvláštní situaci. Ale moc jsem se bavil při natáčení dílu, kdy do Strdína přijede moravská parta a Hřebec je už tak zoufalý, že chce i tu nejošklivější ženu ze Strdína, Sumečkovou, která má srostlé obočí a opravdu stojí za to. A Karas Hřebcovi ani Sumečkovou nechce dopřát, takže bude mít něco dokonce i s ní - což u ní vyvolá přerod a možná se diváci dočkají toho, jak Sumečková zkrášní...


JOŽIN - Vojtěch Záveský

Vaše postava je v této sérii Vinařů nová, koho hrajete?
Moje postava se jmenuje Jožin a je to syn starosty vesnice. Je to takový klasický vesnický pohodář, flákač, všechno má na háku. tato role je mi velmi blízká tím, že sice nepocházím z vesnice, ale z malého města - a to už je tak trochu vesnice. Navíc typů lidí jako je Jožin kolem sebe každý máme a známe spoustu.

Pojďme Jožina představit ještě blíž..
Jožinovi je ke třicítce, možná o něco méně... Holku zatím nemá, ale jeho největším kámošem je strdínský lamač ženských srdcí Karas. Jinak to, že je Jožin ,,flákač“, je opravdu velmi přesná charakteristika - jeho největším životním cílem je nepracovat, chce být politikem jako jeho otec, protože ví, že politik nic nedělá. A vidí samozřejmě u svého tatínka, že to funguje...

Chtěl byste být také politikem?
V žádném případě, já cokoli, Hlavně ne politik...


SUMEČKOVÁ - Anežka Rusevová

Anežko, vaše postava bude jednou z těch, na které diváci nezapomenou. Ve Vinařích vystupujete jako Sumečková, jaká je?
Sumečková je taková bodrá vesničanka a platí asi za nejošklivější ženskou z vesnice. Ovšem všem dnům není konec, ještě uvidíme, jaký bude mít osud a jestli se třeba v průběhu děje nezmění. Což by mne asi potěšilo, protože práce maskérek je výborná a já jsem se až zalekla, jak moc jsou šikovné a jak se jim Sumečková povedla! Když jsem zjistila, jak moc ošklivá Sumečková je, tak mi z toho ze začátku úplně dobře nebylo... Ale ve finále mne tahle postava začala velice bavit, myslím si dokonce, že diváky bude bavit stejně tak a bude pro ně zajímavá.

Jaká je povahově? Limitujete ji její vzhled v jejím chování například?
Určitě ne, Sumečková nesmí u ničeho chybět, je neohrožená, vtipná, je sebevědomá a nemá žádný mindrák. Já osobně si myslím, že ona si připadá dokonce i pěkná.

Jak dlouho trvá práce maskérek, než vás nalíčí pro tuto roli?
Nejdříve to trvalo přibližně hodinu a půl, než jsme se to naučily, hlavně lepení vousů, ale teď už to zvládáme do dvaceti minut.


Představujeme vám: Janu Hamplovou, novou hospodskou

Každá řada seriálu sebou přináší spoustu nových příběhů, ale také několik nových postav. Výjimkou nebude i 2. řada seriálu Vinaři.  Také na podzim do Vinařů přijde několik nových postav. Mezi nimi i nová hospodská. Některé oblíbené postavy se naopak stáhnou do ústraní.

Jana Hamplová (Jitka Čvančarová)

Jana Hamplová vede jedinou hospodu ve Strdíně, vsi, kde se odehrávají noví Vinaři. Žije sama bez muže, i když to na ní "zkouší" snad každý chlap ve Strdíně. Jenže Hamplová nemá zájem. Naprosto jí stačí společnost její skoro dospělé dcery Kláry. I ta jí totiž dokáže dát pořádně zabrat!

A co by o své postavě řekla sama představitelka, herečka Jitka Čvančarová? "Je to taková nedosažitelná femme fatale vesnice - má nespočet nápadníků, které od sebe celkem humorně ,,odpáklovává“, a čím víc jsou u ní muži neúspěšní a ona je pro nedosažitelnější, tím víc je samozřejmě i žádoucí."

S některými postavami se nebudeme v druhé řadě tolik vídat jako v první. Méně uvidíme Kateřinu, která by se v druhé řadě dala považovat za vedlejší postavu, stejný osud čeká také Stázi. Naopak úplně se rozloučíme s Buddym, Petrou, Michalem a Julií či s Luisem Königem, Janem Fuksou, doktorem Lužou nebo Olinem Vlčkem.


Vinaři startují už 30. srpna, co vše nás v nové řadě čeká? Podívejte se

TV Prima na dnešní tiskové konferenci k podzimnímu vysílacímu schématu představila svůj program na letošní podzim, ve kterém samozřejmě nebude chybět seriál Vinaři, který startuje v neděli 30. srpna 2015 ve 20:15 a pak každou další neděli. Přečtěte si hlavní synopse příběhů, které nás na podzim čekají ve Vinařích.

Kultovní komediální seriál o víně a lidech kolem něj se vrací...

V novém pokračování úspěšného seriálu Vinaři se diváci mohou těšit nejen na své oblíbené postavy z moravských vinic, ale především na další a neokoukané herce na české straně. Děj bude opět prošpikován nepřeberným množství hlášek i řadou komických situací.

Prostředí seriálu se přesouvá do atraktivních oblastí severních Čech, takže i vizuální stránka projektu bude pro diváky velkým překvapením.

Farář Tomica (Pavel Liška) opouští milovanou křetickou farnost, protože je služebně převelen do českého Strdína. Se stěhováním a odlehčením nastalé situace mu pomáhají jeho nejbližší přátelé Bedřich Pavlíček (Václav Postránecký), Franta Vlček (Hynek Čermák), Patrik Tauš (Pavel Nečas), Hřebec (Tomáš Matonoha) a Machr (Lukáš Langmajer), kteří ho na cestě do Čech doprovázejí.

Ve strdíně se Moraváci potkají s partičkou Čechů. Z jednoho večerního setkání v místní hospodě vzejde sázka, která zamotá celým dějem. Případná výhrad nad Čechy ale znamená, že se do akce musejí zapojit i ostatní Moraváci. Nezůstane však jen u obyčejné sázky. Další příběhy i nečekané nástrahy místních si bohatě užije každý člen Vlčkovy party. A jak tohle všechno dopadne, to uvidíte každou neděli od 30. srpna ve 20:15 na TV Prima.


Tiskovka Primy už ve čtvrtek, rekapitulace toho co už víme...

Jak už od nás víte, tak ve čtvrtek odpoledne se uskuteční tisková konference TV Prima, na které vedení Primy představí své novinky do podzimní sezóny. Tiskovka bude probíhat od 16 hodin a z netradičního místa, zatímco minulý rok probíhala tiskovka z náměstí v Mikulově, kde představila nový seriál Vinaři, letos bude probíhat z Přístaviště Kazín, kde bude hlavní novinkou nejspíše nový seriál Přístav. A nebudou se představovat jen nové pořady, ale především novinky ve stávajících pořadech a seriálech. Na tyto novinky se těší asi nejvíce lidí, mezi ně patříme i my, proto nás ve čtvrtek sledujte a dozvíte se víc. Ovšem ještě než bude vše prozrazeno, pojďte si zrekapitulovat to, co o nové řadě víme.

Jedno je jisté už nějakou dobu. Přijde několik nových postav, např. nový manželský pár Bartákových, který si zahrají Laďka Něrgešová a Marek Taclík, o jejich příchodu do Vinařů se ví už delší dobu, dle ukázek lze soudit, že se s Bartákovými nudit nebudeme. Máme se tedy na co těšit. Přijde ještě nějaká jiná postava? Ale jistě, do Vinařů míří také herečka Jitka Čvančarová, která si podle ukázek zahraje nejspíše výčepní, ve Vinařích tak dostane roli také "pivo".

Známe jsou také některé hlavní příběhy. Jeden z nich bude i velký přesun do Čech. Naše milá výprava v čele s farářem Tomicou se přesouvá z Moravy na sever Čech, kde je čeká také spousta humorných situací. Těšit se můžeme na naše oblíbené postavy, nové příběhy i nová prostředí. A bude toho samozřejmě daleko víc. Další informace sledujte na našem webu už ve čtvrtek.


Změna s úvodní písničkou Vinařů: Chinaski zůstávají

V pondělí jsme vám přinesli článek o tom, že seriál Vinaři mění pro svoje podzimní vysílání úvodní píseň, tou byla až doteď písnička "Víno" od skupiny Chinaski a v druhé řadě Vinařů by to měla být nová píseň od známé zpěvačky Ewy Farné. Ovšem to až tak úplně není pravda. Bulvární plátek Aha! včera totiž přinesl článek o tom, že nová znělka od Ewy Farné bude pouze v závěrečných titulcích a na začátku seriálu bude stále "Víno" od Chinaski. Jak to tedy doopravdy je?

"Ano, znělka Ewy Farne bude v závěrečných titulcích. V úvodních titulcích zůstává znělka Chinaski, jenom bude malinko upravená," řekla pro náš web PR manažerka TV Prima Kateřina Vlasáková. Nová znělka která bude nejspíše nazvaná "Víno je grunt" bude na konci každého dílu a na začátku bude stále "Víno" od Chinaski, což ocení většina fanoušků seriálu. Máme se tedy na co těšit.


Nové postavy seriálu Vinaři doplní i Jitka Čvančarová

Na podzim nás čeká doslova smršť nových postav. Jak už od nás moc dobře víte, tak na podzim se budeme moc seznámit s úplně novým manželským párem. Včera TV Prima vypustila do světa část klipu nové titulní písně, nazpívané Ewou Farnou ve kterém jsou vidět i záběry z nových dílů. Kromě našich starých známých postav jako je Bedřich Pavlíček (Václav Postránecký), František Vlček (Hynek Čermák), farář Tomica (Pavel Liška), Jakub Hřebec (Tomáš Matonoha), Machr (Lukáš Langmajer) nebo manželé Taušovi (Lucie Benešová a Pavel Nečas) můžeme v klipu zahlédnout i nové posily seriálu.

Jednou z nových postav je i herečka Jitka Čvančarová (viz. úvodní foto) nebo Marek Taclík a Laďka Něrgešová, kteří si zahrají manželé Bartákovi. Jakou postavu si zahraje Jitka Čvančarová není známo, pravděpodobně se to dozvíme příští týden na tiskovce Primy.


Vinaři mají novou titulní píseň, nazpívanou Ewou Farnou

S novou řadou a novými příběhy v novém prostředí přichází i nová titulní píseň Vinařů. Pro první řadu si tvůrci Vinařů vybrali píseň "Víno" od Chinaski. Pro pokračování seriálu které se bude odehrávat v severních Čechách oslovili Ewu Farnou. Klip se natáčel ve sklípku ve Velkých Pavlovicích a v klipu jsou vidět i záběry z nových dílů.

Hodnocení nové znělky necháme na vás, už nyní je ale terčem kritiky mnoha fanoušků, kterým se nelíbí jak změna prostředí seriálu tak samotná znělka, za celý náš fanweb můžeme říct, že je pravda že nová píseň se s "Vínem" od Chinaski nedá srovnávat ale určitě si rychle oblíbíte i tuhle píseň. Část titulní písně najdete i u nás na webu.

 

Chat s producentem Vinařů: Dvě svatby, rozvod, nováčci

Seriál Vinaři se už na podzim vrací na obrazovky TV Prima a to se svou druhou řadou. V nové řadě nás toho čeká hodně, aby se fanoušci měli na co těšit, tak ve čtvrtek pořádal náš Fanweb Vinařů exkluzivní rozhovor s kreativním producentem Vinařů Janem Uhrinem, který pouze pro náš web prozradil spoustu novinek a zajímavostí z nové řady.

Dozvěděli jsme se třeba to, že v nové řadě přivítáme nováčky, kterých bude hned několik, z těch nejhlavnějších to je manželský pár Bartákových který si zahrají Laďka Něrgešová a Marek Taclík. Diváky v této řadě rozhodně potěší i svatba, a nebude jedna, rovnou dvě svatby nás v nové řadě čekají. Bohužel ve Vinařích nás čeká i rozvod. Těšit se můžeme i na miminko Hedviky a Patrika.

V nové řadě Vinařů bude ve vzduchu kroužit i láska, a to kolem Kateřiny a Františka, budeme se také loučit, a to s naší mladou "partičkou" - Michal, Petra, Buddy a Julie, tuto partičku nahradí nová parta. Ale především nás čeká velký přesun z Moravy na sever Čech, kam se naši oblíbení hrdnové v nové řadě vydávají. Zdá se tedy, že se máme opravdu na co těšit, tak si nové díly nenechte ujít.


Co nás čeká na podzim ve Vinařích? To se dozvíme ve čtvrtek 6. srpna

Léto je v plném proudu, za chvíli se sice přehoupneme do druhé poloviny prázdnin ale někdo už teď musí myslet na podzim. Např. tvůrci Vinařů, kteří již točí podzimní díly. Rovněž TV Prima se připravuje na podzim a dává dohromady programové plány. Ty oficiálně představí na své tradiční tiskové konferenci k podzimnímu schématu, která vždy probíhá na přelomu července a srpna. Letos je tiskovka naplánovaná na 6. srpna 2015.

V tento den se oficiálně dozvíme všechny novinky TV Prima na letošní podzim a samozřejmě se dozvíme všechny novinky ze seriálu Vinaři, proto se na tuto tiskovou konferenci zaměřujeme i my. Představeny budou jak všechny nové postavy, tak hlavní příběhy, které uvidíme v nadcházející nové řadě.

Některé novinky se samozřejmě ví dopředu (jako např. příchod dvou nových posil v podobě Laďky Něrgešové a Marka Taclíka), něco se dozvíme ještě ke konci července, ale oficiálně to nejdůležitější vyjde napovrch právě 6. srpna. Takže nás určitě sledujte aby jste o nic nepřišli, budeme toho mít pro vás připraveno hodně a vždy se od nás vše dozvíte.


Marek Taclík vyměnil kriminální kancelář za víno, míří do Vinařů

Už na podzim nás čeká druhá řada oblíbeného vinařského seriálu Vinaři, ta sebou přinese nejen nové příběhy a prostředí ale i nové postavy, jednou z nich je i herečka a moderátorka Laďka Něrgešová, která nastupuje do Vinařů. Laďka ovšem nebude jedinou novou postavou která se objeví ve Vinařích, čeká nás spoustu velkých i malých rolí, tzv. epizodních rolí. 

Z Kriminálky Anděl přichází do Vinařů také herec Marek Taclík. Ten tak vymění kriminalistiku za víno, ovšem jakou roli získá právě ve Vinařích není známo. V Andělovi hrál vyšetřovatele Olivera Hajna,protože se již Kriminálka Anděl nenatáčí tak přijal roli na konkurenční televizi ale v úplně jiném prostředí. 


Padla první klapka druhé řady, ta začne přesunem do čech

Je začátek června a to znamená, že se pomalu blížíme k závěru televizní sezóny. Ani se nenadějeme a začnou tolik očekávané letní prázdiny, očekávané především ze strany dětí školou povinných. Kromě školy ovšem skončí ještě něco. A to většina seriálů a pořadů, které totiž dostanou prázdniny a odklidí se na zaslouženou dovolenou. To se ovšem netýká seriálu Vinaři.

Tvůrci už pracují na přípravě druhé řady a dnes dokonce padla první klapka druhé řady, kterou na obrazovkách TV Prima uvidíme na podzim. Co nás v nové řadě čeká? Zatím je jisté jen to, že nás čeká nová posila v podání Laďky Něrgešové. Nová řada začne na podzim a odehrávat se bude tam, kde by to asi málokdo čekal.

Z krásné Moravy se totiž děj Vinařů přesouvá do Čech, konkrétně do severočeského kraje. U první klapky stál také generální ředitel TV Prima, který prozradil, že ho seriál Vinaři bavil. První řada Vinařů měla u diváků velký úspěch, i já osobně jsem patřil k pravidelným divákům a proto jsem rád, že jsme se dohodli na jejich pokračování, řekl Marek Singer. 

Kromě generálního ředitele Primy byli u první klapky také hlavní hvězdy Vinařů jako Pavel Liška, Václav Postránecký, Hynek Čermák, Tomáš Matonoha, Lukáš Langmajer, Lucie Benešová a Pavel Nečas. Strašně jsem se na natáčení a na tu partu lidí těšil a hlavně si myslím, že scénář udělal další krok k tomu, aby nová série byla ještě lepší, navnadil diváky Lukáš Langmajer, představitel Machra. I já se velmi těším na tuto novou sérii, protože ona bude opravdu jiná. My Moraváci z Křetic se v nové řadě přesuneme do Čech, čímž vznikne spousta zábavných momentů, prozradil Václav Postránecký, představitel Bedřicha Pavlíčka. Na závěr se můžete podívat na reportáž z natáčení. Reportáž najdete zde.

  


Laďka Něrgešová, nová hvězda seriálu Vinaři

Tvůrci Vinařů už pomalu začínají prozrazovat novinky z připravované druhé řady. Seriál čeká v nové řadě několik menších změn,např. druhá řada se již nebude točit na Moravě, tedy alespoň zatím, nyní se točí v okolí Mělníka a Prahy. Jak jsme vás informovali v jednom z předchozích článků tak složení herců zůstává stejné, tedy co se týče hlavních rolí. Ke stávajícím postavám v seriálu přibyde několik nových postav, což je už ale v seriálovém světě takovým pravidlem, že každá nová řada seriálu má několik nových postav. Na koho se tedy v druhé řadě Vinařů můžeme těšit?

Jednu z nových postav si zahraje i oblíbená herečka a moderátorka Laďka Něrgešová, kterou znají především diváci televize Prima, kde moderuje VIP zprávy a pořad Jak se staví sen. Objevila se již třeba v seriálech Rodinná pouta, Velmi křehké vztahy nebo Bazén. Diváci si jí velmi oblíbili i ve filmu Filipa Renče Román pro ženy. Moderovala i několik projektů, jako např. pěveckou soutěž Česko hledá SuperStar či pořad Farmář hledá ženu. Charakter postavy, kterou si v seriálu Vinaři zahraje zná jen ona sama a tvůrci seriálu, ovšem Laďka je známá tím, že často hraje v seriálech mrchy, bude to i případ její nové role ve Vinařích? To uvidíme už na podzim. Rozhodně se máme na co těšit.


Otazníky kolem druhé řady Vinařů, bude? Máme odpověď

Oblíbený seriál Vinaři který se vysílal minulý rok na podzim, přesněji od konce srpna do prosince se letos dočká pokračování, o tom jsme vás již informovali. Ovšem již pár týdnů jsou kolem právě připravované druhé řady seriálu nezodpovězené odpovědi, tak např. když jsme nedávno pořádali exkluzivní rozhovor s hvězdami Vinařů Tomášem Maternou a Alžbětou Vaculčiakovou tak oba dva se k otázce co jejich postavy Michala a Petru čeká v druhé řadě vyjádřili tak, že neví, že nemají žádné informace o druhé řadě. Ale... kdyby v druhé řadě hráli, tak by už nyní měli v ruce alespoň část scénáře. Jak to tedy doopravdy je? Bude se druhá řada Vinařů skutečně natáčet? 

Zjišťovali jsme a tady máte vyjádření od PR manažerky TV Prima: Dobrý den, v tuto chvíli vám mohu potvrdit, že se začne natáčet druhá řada. K dalším podrobnostem se zatím nevyjadřujeme. Diváci se ale mohou určitě těšit na Václava Postráneckého, Hynka Čermáka, Terezu Kostkovou, Lukáše Langmajera, Pavla Lišku, Lucii Benešovou, Tomáše Matonohu, Pavla Nečase a řadu dalších, prozradila Kateřina Vlasáková. Jak je tedy vidět tak skutečně se letos na podzim můžeme těšit na druhou řadu seriálu Vinaři, těšit se můžeme na naše oblíbené postavy, ale i na některé nové. Točit by se mělo celé léto a v televizi by se Vinaři měli objevit někdy ke konci roku. O dalších novinkách z druhé řady Vinařů vás samozřejmě budeme na našem webu informovat mezi prvními.

TOPlist