Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový webMiss a Missák seriálu Vinaři

Vítáme vás u naší nové soutěže Miss a Missák, ve které si zvolíme nejkrásnější ženu a nejkrásnějšího muže ze seriálu Vinaři. Pokud se podíváme do minulosti tak jsme již na našem webu hledali minulý rok na podzim nejlepší postavu, letos na jaře hledáme nejkrásnější postavy. 

Výsledky hlasování

Je neděle 5. dubna a my jsme našli nejkrásnější postavy ze seriálu Vinaři, tedy našli jste je vy, protože vy jste svými hlasy rozhodli o tom, která z postav se stane tou nejkrásnější.

Naše minisoutěž, ve které jste hlasovali a vybírali nejkrásnější postavy seriálu Vinaři má své vítěze. Soutěž začala před týdnem, v neděli 29. března, kdy jste v anketách hlasovali a vybírali postavy. A kdo vyhrál? Někoho to možná nepřekvapí, někoho možná jo. Ale duel "žen" vyhrála postava, která vyhrála již naší podzimní soutěž o nejlepší postavu a to Julie Vlčková. Jak je vidět máte Julii opravdu rádi, získala od vás totiž 49 hlasů (56%), jako nejkrásnějšího muže Vinařů jste vybrali Buddy Hýska, ten měl 38 hlasů (47%). Zajímavé je, že tyto dvě postavy tvoří ve Vinařích pár. 

Miss - Julie Vlčková (49 hlasů)

Missák - Buddy Hýsek (38 hlasů)

 

TOPlist