Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web


www.novinky.cz: Anna Fialová: Děda pro mě není kovboj v bílém

V divadelním prostředí vyrůstala. Její dědeček hrál slavného Limonádového Joea, její maminka zase tančila v taneční skupině Uno. ,,Nechtělo se mi herecké prostředí opouštět,“ přiznává dvacetiletá herečka. ,,A vlastně jsem ani jiný záložní plán, co v životě dělat, neměla.!

--- celý článek najdete zde ---

29.1. / Vojta /


Herečka Jitka Čvančarová (37) o manželství, rodině a své práci s pacienty s nemocí motýlích křídel: "Brečím jenom o samotě!"

Krásná tvář a postava krev a mléko už zaujala nejednoho muže. Herečka Jitka Čvančarová (37), která v poslední době září v seriálech Doktor Martin či Vinaři, však už svého jediného našla. Je jím Petr Čadek (36), jemuž naopak fandila nejedna žena v taleční soutěži StarDance, a mají spolu dceru Elenu Emilii (3). Jaké je manželství vytížené herečky a profesionálního tanečníka? Žárlí na sebe? Plánují druhé dítě?

--- celý článek najdete zde ---

15.12. / Vojta /


www.ahaonline.cz: Bitva o život hvězdy ze seriálu Vinaři: Zánět mozkových blan a podezření na rakovinu plic!

Čtyřiačtyřicetiletý Tomáš Matonoha měl v mládí opravdu na mále. Kouslo ho totiž infikované klíště a on musel fofrem do špitálu. A k tomu se ještě přidalo podezření na rakovinu plic!

--- celý článek najdete zde ---

11.12. / Vojta /


www.ahaonline.cz: Tajemství »ošklivky« Anežky Rusevové z Vinařů: Ve dvanácti jí zemřel slavný otec!

Každou neděli rozesmívá statisíce diváků, ale hvězda Vinařů Anežka Rusevová (29) nosí v srdci velkou bolest. Ve dvanácti letech přišla o tatínka Radana Ruseva (51), který ji přivedl k herectví.

--- celý článek najdete zde ---

11.12. / Vojta /


www.ahaonline.cz: Herecký obr Pavel Šimčík (205 cm): V ohrožení života! Víme proč!

Neúplatný rozhodčí z Okresního přeboru, hluchoněmý pobuda Major ve Čtvrté hvězdě, prosťáček Hrouda ve Vinařích. To jsou namátkou seriály, odkud zná herce Pavla Šimčíka (38) televizní divák. Znalci ovšem dobře vědí, že je výrazným členem souboru Dejvického divadla, ne-li jeho skutečným pilířem. Pavel Šimčík měří 205 cm a je nejvyšším českým hercem. Zároveň je i bezkonkurenčně největším Králíčkem!

--- celý článek najdete zde ---

11.12. / Vojta /


www.super.cz: Tereza Kostková opět v roli modelky: I v nevábných pražských podchodech zářila jako hollywoodská star

Herečka a moderátorka Tereza Kostková (39) je jednou z mála dam  ve své branži, která je opakovaně s úspěchem vyhledávaná také jako modelka. Jedna z hlavních tváří televizní show StarDance spolupracuje s původní českou značkou již několik let a dvakrát do roka na sebe obléká nejnovější modely, aby nafotila sezonní katalog.

--- celý článek najdete zde ---

7.12. / Vojta /


www.axxo.cz: Svůdník z Vinařů Petr Vaněk: Měl jsem i siamská dvojčata!

Všechny ženy ho zbožňují a neváhají s ním podvádět své partnery. Tak zní charakteristika postavy, kterou v seriálu Vinaři hraje Petr Vaněk (36). Jak velký úspěch u něžného pohlaví má tento herec ve svém soukromí?

--- celý článek najdete zde ---

9.11. / Vojta /


www.novinky.cz: Pavel Liška o cestování na motorce, vážné hudbě a otcovství

Zdání klame. Diváci ho mají spojeného s rolemi notně vyšinutých exotů, jeho komediální výstupy jsou pro ty konzervativnější z nich za hranicí trapnosti. Sám o sobě stále prohlašuje, že na svůj věk opožděný, ale ve skutečnosti má přemýšlivý čtyřicátník Pavel Liška o tom, co v životě chce, jasno.

--- celý článek najdete zde ---

3.11. / Vojta /


revue.idnes.cz: Klidně bych byl otcem na mateřské, říká Pavel Nečas

Herec Pavel Nečas (49), známý třeba ze seriálů Okresní přebor nebo Vinaři, je dvojnásobným otcem. Přestože na mateřské zůstala  jeho partnerka Zuzana Vejvodová (35), nebránil se tomu ani Nečas, který si to vyzkoušel také v seriálu.

--- celý článek najdete zde ---

29.10. / Vojta /


revue.idnes.cz: Strašidlo je ze mě raz dva, říká Tereza Kostková

Herečka a moderátorka Tereza Kostková příští rok oslaví čtyřicáté narozeniny. Z blížících se kulatin se rozhodně nehroutí a věk neřeší. Jak sama říká, cítí se mnohem mladší.

--- celý článek najdete zde ---

8.10. / Vojta /


kultura.zpravy.idnes.cz: Kvůli depresím nepiju,říká hvězda seriálu Vinaři Lukáš Langmajer

V seriálu Vinaři hraje téměř alkoholika. Ve skutečnosti je Lukáš Langmajer, mladší bratr herce Jiřího Langmajera, skoro abstinent. Stejně jako jeho bratr totiž trpí depresemi, kterým alkohol nepřidává. Také o tom vypráví v rozhovoru pro týdeník Téma.

Dostáváte role spojené s vínem. Opravdu jste abstinent?

No, asi bych to měl uvést na pravou míru, že zrovna se seriálem Vinaři jsem uvolnil svoji askezi a dám si třeba dvojku dobrýho vína nebo malý pivo. Ale je pravda, že nechodím popíjet, neopíjím se a ani to nevyhledávám.

--- celý článek najdete zde ---

4.10. / Vojta /


www.ahaonline.cz: Hynek Čermák (42), hvězda filmu Gangster Ka: Za zády partnerky... S mladou kočičkou!

Úspěch slaví nejen na filmovém plátně, ale i u žen. Partnerkou »Gangstera Ka« Hynka Čermáka (42) je sice herečka Daniela Choděrová (40), ale po ulici se vodí za ručičku s jinou a hlavně mladší brunetkou!

--- celý článek najdete zde ---

2.10. / Vojta /


prask.nova.cz: Sandra Nováková parádně nakynula a... Prozradila pohlaví svého miminka!

Oblíbená herečka Sandra Nováková (33) se těší na svého prvního potomka. Je už v osmém měsíci! Nyní prozradila pohlaví miminka. Bude to kluk, nebo holčička?

--- celý článek najdete zde ---

Info: Sandra Nováková si zahrála epizodní postavu v seriálu Vinaři, zajímavostí je, že chodí s režisérem Vinařů (Vojtěch Moravec)

25.9. / Vojta /


www.blesk.cz: Uniklo ze scénáře: Vinaři zneužili Abrháma!

Josef Abrhám ve filmu Vrchní, prchni!, to je prostě klasika! To samé si myslí autoři seriálu Vinaři. Propašovali film do druhé řady primáckého seriálu! A že by o tom herec Abrhám věděl, se říct nedá. Doufají, že oblíbený film kápne do noty potencionálním divákům?

--- celý článek najdete zde ---

4.9. 2015 / Vojta /


www.blesk.cz: Farna v klipu prozradila obsazení nových Vinařů! Do světa sklípků míří Čvančarová

Seriál Vinaři proslul dvěma věcmi. Za prvé pohodovou atmosférou, která z něj sálá, za druhé pak tím, jak se Pražáci snažili mluvit moravským nářečím, což se stalo terčem bezpočtu vtípků. Teď se blíží vysílání druhé série, o jejíž titulní píseň se postarala Ewa Farna (21).

Jako tradičně jde o silně návykovou píseň, kterou si budete po pár poslechnutích vesele broukat. To ale není zdaleka všechno - Farna v klipu prozradila, že do seriálu přichází i Jitka Čvančarová (37)!

--- celý článek najdete zde ---

 

28.7. 2015 / Vojta /


www.super.cz: Taclík po přestupu na Primu: Za manželku ve Vinařích vyfasoval tuto moderátorku

Vídali jsme ho v Kriminálce Anděl na Nově, nedávno však přijal nabídku od konkurenční televize. Od podzimu se bude Marek Taclík objevovat ve Vinařích.

--- celý článek najdete zde ---

12.7. 2015 / Vojta /


prozeny.blesk.cz: Tereza Kostková prozradila, jak to bude s její postavou v pokračování Vinařů

Herečka Tereza Kostková má před sebou po šesti letech téměř volné léto. Jak nám prozradila, bude sice natáčet další díly oblíbeného seriálu Vinaři, ale její postava už nedostane tolik prostoru. Tím pádem se jí naskýtá možnost užít si letošní prázdniny opravdu naplno a v plánu má hlavně relaxovat se svým synem Tondou.

--- celý článek najdete zde ---

13.6. 2015 / Vojta /


www.ahaonline.cz: Oldřich Navrátil (62) září štěstím: Miminko na cestě! Už připravil i dárek

Oldřich Navrátil se pochlubil velkou novinou. Už brzy se stane dědečkem! Jeho dcera Tereza čeká své první dítě a Oldřich se nemůže dočkat. Dokonce už koupil i náušničky, které ale záhy musel zase schovat. 

--- celý článek najdete zde ---

30.5. 2015 / Vojta /


www.ahaonline.cz: Postránecký, Kostková, Něrgešová a spol.: Připravují překvapení! Co dělají u Mělníka?

Změna jako hrom! Úspěšný seriál FTV Prima se dočkal druhé řady. Parta Vinařů kolem Václava Postráneckého (71) se sice příliš nezmění, ale prostředí ano. Filmaři se z Moravy přesunuli do Čech.

--- celý článek najdete zde ---

15.5. 2015 / Vojta /


www.super.cz: V seriálech bývá umolousaná žena od vedle: Jitka Smutná o sebe ale dbá

Herečku Jitku Smutnou v seriálech, v nichž je vyhledávanou představitelkou rázných žen od vedle, nevídáme zrovna upravenou. V reálu o sebe ale dbá, rozhodně nevynechává pravidelné návštěvy u kadeřníka a česat se nechává i na společenské události.

--- celý článek najdete zde ---

9.5. 2015 / Vojta /


www.super.cz: Sukni nezapomněla, nevzala si ji schválně: Tereza Kostková přivolává jaro odhalováním nohou

Herečka Tereza Kostková (38) má v podstatě prázdniny. Dozkoušela muzikál Mýdlový princ, žádné nové představení před sebou nemá, ani nenatáčí, pouze hraje v kusech, na které se už učit nemusí. Takže si užívá volných dní a svého školáka Toníčka.

--- celý článek najdete zde ---

9.4. 2015 / Vojta /


www.ahaonline.cz: Václav Postránecký se vrací na Moravu!

Potvrzeno! Druhá řada úspěšného seriálu televize Prima Vinaři se už připravuje. Veselá vinařská parta z Křetic v čele s Václavem Postráneckým (71) začne už brzy zase točit.

--- celý článek najdete zde ---

12.2. 2015 / Vojta /


www.denik.cz: Vinaři jsou pohádka v kulisách jižní Moravy, vysvětluje režisér Moravec

Televizní seriál Vinaři, který už přes tři měsíce vysílá televize Prima, rozdělil jižní Moravu. Někteří se zlobí, že život vinařů je idealizovaný, jiní naopak rádi usedají v neděli večer před televizní obrazovky a čekají na další dobrodružství z fiktivní vesnice Křetice. Děj se točí kolem drobných sporů malého vinaře Bedřicha Pavlíčka a majitele velkého vinařství Františka Vlčka.

Když jste si poprvé přečetl námět Vinařů, co jste na něj říkal?

Pomyslel jsem si, že prostředí je šikovně zvolené. Vesnice je vděčné téma. Rád tam jezdím a pozoruji, jak se lidé hecují. Ani nepotřebují žádné živelné pohromy. Ve městě musí být člověk skoro vlezlý, aby poznal nové sousedy, ale na venkově ví každý o každém všechno. Z toho snadno vznikají zápletky.

--- celý článek najdete zde ---

8.12. 2014 / Vojta /


revue.idnes.cz: Oldřich Navrátil o hercích: Na odmítání rolí nevěřte, chceme peníze

Oldřich Navrátil (61) popírá, že by čeští herci měli mnoho prostoru pro vybírání rolí. Ti, kteří se tak tváří, nakonec dřív nebo později podlehnou. A za vším jsou prý peníze.

Brzy se objevíte v primáckém seriálu Vinaři. Co pro vás představuje hraní v seriálu?

Seriál je dobré živobytí, to je všechno, co bych k tomu mohl říct.

Dobře, ale Vinaři jsou trochu jiní. Víc se točí venku, slušné obsazení. Peníze asi nebyly to hlavní, nebo ano?

Je pravda, že tenhle seriál dává možnost se trochu víc herecky vyřádit. Myslím, že je velmi dobře obsazený - Hynek Čermák, Pavel Liška, Zdeněk Junák, Václav Postránecký a další - to je radost s takovými lidmi hrát. Nejsem nijak ješitný, ale radši hraju s excelentními kolegy, které dotahuju, než v projektu, kde jsem mezi slepými jednooký král. Peníze jsou fajn, ale potěšení vždycky nepřinášejí.

--- celý článek najdete zde ---

6.8. 2014 / Kuba /


www.denik.cz: Miroslav Táborský o nové roli: Strejc, co rád posedí s kamarády u sklenky vína

Miroslav Táborský

„Partnerkou“ je mu koza a charakteristický je tím, že kolem sebe trousí moudra o víně i o životě. Řeč je o Janu Fuksovi ze seriálu Vinaři, který se odehrává ve fiktivní vesnici Křetice. Na jižní Moravě (většinou kolem Mikulova) jej pro televizi Prima právě natáčí režiséři Vojtěch Moravec a Dan Wlodarczyk (autorem je Petr Kolečko, režijní supervizi má Jiří Vejdělek). „Fuksa je takový strejc, tak trochu pábitel," usmívá se jeho představitel Miroslav Táborský.

Co dalšího můžeme o Fuksovi prozradit?

Je to usměvavý, pozitivní člověk, kterému se líbí na světě a rád posedí s kamarády nad sklenkou vína, jemuž coby malovinař opravdu rozumí. Pracovně jsme si řekli, že je to vdovec, protože ve scénáři nemá napsanou žádnou manželku. Kamarádi se s majitelem vinohradu v podání Václava Postráneckého, který je jeho protipólem je temperamentní, furt s něčím nebo s někým bojuje. Nastalé konflikty se pak Fuksa snaží urovnávat. A koza? Jmenuje se Terezka a je to vlastně taková vesnická Sibyla, protože když jí je blbě, tak celá vesnice ví, že se něco špatného stane, Jen nikdo neví, odkud ta katastrofa přijde.

--- celý článek najdete zde ---

6.8. 2014 / Kuba /

TOPlist